נתב"ג (פתוח 24 שעות)

השכרת רכב נתב"ג

טלפון 03-9350011,פקס 03-9350111.
כתובת דואר אלקטרוני: bga@budget.co.il
הסניף פתוח 24 שעות.
איסוף הרכב מותנה לנוחתים בנתב"ג וכפוף בהצגת כרטיס טיסה על אותו שם השוכר
 

 להשכרת רכב אונליין לחץ כאן 


באדג'ט נתב"ג  באדג'ט נמל התעופה
 
 

מידע שימושי למשכירים רכב בנתב"ג

 
נתב"ג הוא אחד מן המקומות הנגישים ביותר בישראל, ומסתבר שגם קיימים בו לא מעט דברים לעשות, לצד הקניות הרגילות לפי הרשימות שהעבירו לנו במשפחה לפני הטיסה. אז איך מגיעים בקלות לנתב"ג ומה יש לעשות בשעות ההמתנה לטיסה?

צירי תנועה מרכזיים לנתב"ג
לנתב"ג ניתן להגיע בצורה הנוחה ביותר דרך כביש 1, מת"א או ירושלים, כשכמובן קיימים מחלפים או יציאות שונות בדרך, לרבות לכיוון איילון, כביש 443, כביש 431 וכד’. למגיעים מהדרום, אולי כדאי לנסות את כביש 40 אשר יוביל אתכם לכניסה המשנית לשדה התעופה.

עברתם כבר את כל חנויות הבשמים והאלקטרוניקה? עדיין יש מה לעשות
נכון שרובנו מנצלים את השעות הפנויות בשדה התעופה כדי לחפש לעמנו בושם חדש, לקנות שוקולדים שהבטחנו למשפחה, או סתם לחפש מציאות פטורות ממכס, אך גם אחרי השיטוט הזה עדיין לעיתים יישארו לכם כמה שעות לבלות בטרמינלים, ולא בשופינג. אז אם אתם עם הילדים הקטנים או הבוגרים, חפשו את פינות ההפעלה החדשות יחסית בטרמינל. תוכלו למצוא בהן פינת משחק לפעוטות, עמדת משחקי מחשב לבני נוער, ואפילו עמדות צפייה בערוצי ילדים. בדומה לקניונים המוכרים לנו, בנתב"ג קיים מתחם אוכל עם בתי קפה, מסעדות בשריות וכד’, בשביל כל מי שרעב בדרך לטיסה. בנוסף, אם אתם ממש בעניין של תצפית על מטוסים נוחתים או טסים, נגלה לכם סוד קטן: נסו לחפש את התצפית על מסלולים 12, 21, 26 או 30 – מהם מתבצעות ההמראות.

עוד סניפים