סניף גלילות השכרה

השכרת רכב גלילות

טלפון 03-9350024, פקס 03-9350124.
כתובת דואר אלקטרוני: herzelia@budget.co.il
שעות פעילות הסניף
 
סניף השכרה :
ראשון - חמישי: 8:00-17:00
שישי: 8:00-13:00
 
 

סניף מכירה :
שעות פעילות הסניף
ראשון - חמישי: 9:00-17:00
שישי: 8:30-13:00
 
* בערבי חג הסניף פעיל במתכונת יום שישי
* בחג הסניף סגור
* בחוה"מ הסניף פתוח כרגיל
 
 
 
 

השכרת רכב בגלילות

אם שכרתם רכב באזור גלילות, זוהי הזדמנות מצוינת להכיר את העיר הרצליה או אתרים שונים בסביבתה. קבלו מידע שימושי עבור המבקרים עם רכב.

למה כדאי לכם להגיע להרצליה עם רכב?
הרצליה מהווה מעין שילוב מושלם בין חיים עירוניים תוססים הדומים מאוד לערים מרכזיות נוספות, לבין אווירה שקטה יותר המתבטאת בחוסר הפקקים היחסי, בנוחות העיר וכד'. בשונה מערים אחרות במרכז וצפונה, כאן תוכלו לחשוש פחות מפקקים בתוך העיר, או מאי-קיומם של חניות באזורים המרכזיים ובייחוד באזור החופים של הרצליה שכוללים חניונים מוסדרים ונוחים. אולם, אם ברצונכם לנסוע מחוץ לעיר, קחו בחשבון את שעות וימי העומס (הדומים מאוד לשעות וימי העומס במרכז כולו).

איפה אוכלים בהרצליה?
הטיילת של הרצליה היא מקום נהדר להתחיל בו, פשוט לחפש חניה וללכת למסעדה שתבחרו. כמו כן, גם אזור המרינה בפרט, כשהנועזים שבינינו יוכלו אפילו להגיע לאזור התעשייה (שאמנם אינו משופע באטרקציות, אך במסעדות בהחלט כן). מרכז העיר כולל גם הוא כמה מסעדות, אולם פחות בתי קפה או מקומות שאפשר לשבת בהם בניחותא.

מה עושים בהרצליה?
הרצליה יכולה להוות נקודת התחלה מעולה לטיול באזור השרון, במושבי השרון או באתרי הטבע באזור. אולם גם בעיר עצמה ובצמוד אליה ניתן למצוא לא מעט אטרקציות ובראשן החופים המרהיבים, פארק אפולוניה הנמצא במרחק נסיעה של ממש כמה דקות מהעיר (מדובר בגן לאומי, לכן הקפידו לברר את שעות הפתיחה לפני ההגעה) או פארק העיר.