סניף באר שבע

השכרת רכב באר שבע

טלפון 03-9350017,פקס 03-9350117.
כתובת דואר אלקטרוני: beersheva@budget.co.il
סניף השכרה :

שעות פעילות הסניף
ראשון - חמישי: 8:00-17:00
שישי: 8:00-13:00
 


סניף מכירה :

שעות פעילות הסניף
ראשון - חמישי: 9:00-17:00
שישי: 8:00-13:00
 
* בערבי חג הסניף פעיל במתכונת יום שישי
* בחג הסניף סגור
* בחוה"מ הסניף פתוח כרגיל
 
באדג'ט באר שבע  באדג'ט סניף באר שבע
 

המלצות למשכירים רכב בבאר שבע

 
אם חשבתם להשכיר רכב לטיול בדרום, הרשו לנו לספר לכם מעט על בירת הנגב, באר שבע, ועל האטרקציות שמומלץ להגיע אליהן דווקא עם רכב.
 
אתרי טבע באזור - ככלל, הנגב שופע באתרים היסטוריים מרתקים, שחלקם נמצאים ממש בסמוך או ליד באר שבע. אחד מהם הוא תל באר שבע, המכיל שרידים ארכיאולוגיים של עיר עתיקה (המכילה בין היתר שרידים מתקופת הברזל). אתר נוסף וקרוב הוא פארק נחל באר שבע, שמהווה את הפארק הגדול בישראל ומשתרע לאורך שתי גדול הנחל. אתר נוסף וממש לא מוכר הוא יער להב הגדול המכיל כמה אתרים מעניינים בתוכו ומסלול הליכה.

מוזיאונים - באר שבע מכילה גם לא מעט מוזיאונים, לילדים ומבוגרים, הכוללים למשל את פארק קרסו למדע, הלונדע (מוזיאון מדע נוסף לילדים), מרכז המבקרים שער לנגב ועוד. מוזיאון נוסף ומעניין הנמצא מחוץ לעיר הוא מוזיאון חיל האוויר השוכן בבסיס חצרים.

ועוד כמה טיפים לנוסעים לבאר שבע ברכב - בטח תשמחו לשמוע שלרוב, הנסיעה לבאר שבע חלקה יחסית והפקקים הקיימים, אם קיימים, הם יותר ביציאה מהעיר מאשר בהגעה אליה. באשר להגעה לאטרקציות בתוך העיר, עבור מי שלא מכיר את השכונות הפנימיות של באר שבע, מומלץ להיצמד לכבישים הראשיים בעיר, שכן כבישים בשכונות הוותיקות יכולים להיות עדיין צרים ולא מסומנים כראוי (סביר שבד"כ לא תצטרכו לנסוע בהם, אלא במקרה שתרצו להגיע לעיר העתיקה שמהווה אטרקציה בעצמה, אגב).