סניף ק. שדה התעופה

השכרת רכב קרית שדה התעופה

רח' השרון 1, קרית שדה התעופה
טלפון 03-9350010, פקס 03-9350110.
כתובת דואר אלקטרוני: keshet@budget.co.il
שעות פעילות הסניף

סניף השכרה:
ראשון - חמישי: 8:00-17:00
שישי: 8:00-13:00
 

 


סניף מכירה :
ראשון - חמישי: 9:00-17:00
שישי: 8:00-13:00
 
* בערבי חג הסניף פעיל במתכונת יום שישי
* בחג הסניף סגור
* בחוה"מ הסניף פתוח כרגיל
 
באדג'ט קריית שדה התעופה
 
 

מידע למשכירים בקריית שדה התעופה


קריית שדה התעופה (האיירפורט סיטי) הינו פארק הייטק ושירותים הממוקם, איך לא, בסמוך לשדה התעופה בן גוריון. הפארק מתוכנן כך שישרת הן את הבאים לשדה עצמו והן את התושבים או העובדים מהיישובים סביב, ומכיל עסקים רבים ומגוונים. מבחינת נגישות, המקום מכיל חניות, לצד תחנות תח"צ.

מה אפשר למצוא באיירפורט סיטי?
כיום, ניתן למצוא שם עסקים רבים, גם כאלה שלא קשורים בהכרח לנמל התעופה או לטסים ממנו, אשר מנצלים את המיקום הנוח ודרכי התחבורה הנגישות. בכל זאת, מדובר בפארק עסקים שמכיל אזורי הייטק, משרדים וכד'. היות ומדובר במתחם שנועד לשרת גם את הבאים לשדה התעופה וגם תושבים ועובדים מסביב, קריית שדה התעופה מכילה גם עסקים הנוגעים לתחומי השכרת הרכב, תקשורת, קוסמטיקה ואופנה. אגב, המקום מכיל גם לא מעט מסעדות מומלצות ואפילו אולם כנסים והופעות.

חניות באיירפורט סיטי
החניות בקריית שדה התעופה נועדו הן לעסקים ולעובדים במקום, והן לאורחים. לכן, ייתכן שתוכלו למצוא חניה בחינם בהתאם לעסק או לשירות שאתם מגיעים אליו, אולם ייתכן שתצטרכו לשלם על החניה במקרה אחר. בכל מקרה, המקום נגיש מבחינת תחבורה ציבורית ולכן ניתן בהחלט להחנות שם את הרכב ולנסוע לשדה התעופה, או לחלופין להגיע מראש בתחבורה ציבורית מאזורים נבחרים בארץ, כמו ראשל"צ, ירושלים, רמת גן ועוד.

סניף השכרת הרכב של באדג'ט ממוקם ברחוב שרון 1, מדובר בסניף המרכזי של באדג'ט ולכן קשה לפספס את המבנה הגדול, ממש בסמוך לכיכר בין רחובות שרון וגולן.