סניף ירושלים

השכרת רכב ירושלים

רח'  המלך דוד 23 ירושלים.
טלפון 03-9350015,פקס 03-9350115.
כתובת דואר אלקטרוני: jerusalem@budget.co.il
שעות פעילות סניף ירושלים
 
ראשון - חמישי: 8:00-17:00
שישי: 8:00-13:00
 
 

 להשכרת רכב אונליין לחץ כאן 

 

באדג'ט ירושלים

 

המלצות למשכירים רכב בירושלים:


בקרו באתרים סביב ירושלים:
אם כבר השכרתם רכב בירושלים, נמליץ לכם להתמקד דווקא באתרי הטיול והנופש שסובבים את העיר, החל מיער ירושלים, דרך הקסטל ועד לקיבוץ רמת רחל (והיד עוד נטויה). בכלל, נצלו את הרכב לטובת טיול או סיור באתרים ההיסטוריים הרבים, שכן הנסיעה בתוככי העיר, ובייחוד ככל עוד שמתקרבים למרכז העיר, עלולה להיות מעט מסובכת, למי שאיננו מקומי, ואף לעיתים פקוקה. גם זה בעל פתרון כמובן, תמיד תוכלו להשאיר את הרכב באחד מן החניונים הרבים בעיר ולהמשיך לטייל ברגל לתוך מרכז העיר ולכיוון העיר העתיקה.

הגעה לכותל עם רכב: ניתן להחנות את הרכב בתשלום בחניון הר ציון וללכת מעט לכיוון הכותל (כמו כן, אם זה במקרה יום החתונה שלכם, תוכלו להיכנס לכותל דרך שער יפו בתיאום מראש עם לשכת רב הכותל).

 

להכיר את ירושלים עם רכב מושכר

 

טיפים נוספים לנסיעה בתוך העיר: מרכז העיר מכיל אזורים רבים יחסית המיועדים לתח"צ, כך שיש לשים לב לכך לשם הימנעות מדוחות מיותרים. כמו כן, בשכונות הוותיקות בעיר, לעיתים לא ברור האם הכביש הוא חד סטרי או דו סטרי, אז שימו לב היטב לשילוט שקיים. בנוגע לחניה ברחוב – אזורים רבים בעיר, גם אזורים מתוירים יחסית, מיועדים לחנית תושבי הרחוב או תושבי ירושלים בלבד, אז שווה לברר מראש היכן יש חניונים מסודרים באזור, ומקסימום תמצאו בדרך לשם ברחוב חניה שכן מותרת.

אתרים מומלצים בירושלים: עיר דוד, טרמינל מעלית הזמן, הגן הארכיאולוגי ומרכז דוידסון, הגן הבוטאני, גן החיות התנכ"י, מוזיאון ישראל, שוק מחנה יהודה, גן בלומפילד, גן השושנים ועוד!