סניף בני ברק

השכרת רכב בני ברק

רח'  ברוך הירש 14, בני ברק
טלפון: 03-9350027, פקס: 03-9350127
כתובת דואר אלקטרוני: bnei-brak@budget.co.il
שעות פעילות הסניף
 
סניף השכרה:
ראשון - חמישי: 8:00-17:00
שישי: 8:00-13:00
 

 להשכרת רכב אונליין לחץ כאן 


סניף מכירה :
ראשון - חמישי: 8:00-17:00
שישי: 8:00-13:00
 
* בערבי חג הסניף פעיל במתכונת יום שישי
* בחג הסניף סגור
* בחוה"מ הסניף פתוח כרגיל
 
באדג'ט בני ברק1  באדג'ט בני ברק2  באדג'ט בני ברק3 
 
 

השכרת רכב בבני ברק


רכב בבני ברק: מה חשוב לדעת?
בני ברק היא עיר גדולה יחסית, הממוקמת באזור דיי עמוס מבחינת תחבורה: בין רמת גן ות"א, לבין פ"ת וכד'. לכן, ההגעה לעיר יכולה להיות מורכבת בשעות העומס, כלומר בין 3 בצהריים עד ל-6 אחה"צ ואף לאחר מכן, הן למגיעים מכיוון צפון והן למגיעים מכיוון דרום. אולם, החדשות הטובות הן שבשכונות הפנימיות של העיר קל יחסית למצוא חניה, מכיוון שבבני ברק היחס בין מספר המכוניות למשפחות הוא קטן יחסית. אגב, ליד מרכזי הקניות הגדולים בבני ברק, בייחוד אלו שגובלים עם הערים מסביב, לעיתים קשה למצוא חניה ולכן חשוב לתכנן מראש את החניה באזורים מוסדרים.

מה עושים באזור בני ברק?
לבני ברק יש קסם שונה לגמרי מכל עיר אחרת. העיר מציעה מוצרים במחירים שתושבי ערים אחרות שכחו כבר מזמן. בשש בערב מתחילה שעת השופינג ומאות של אנשים הולכים במהירות מחנות לחנות בעיקר ברחוב הראשי רבי עקיבא, הכולל חנויות בגדים, מאפיות, אוכל כשר, משחקים לילדים ואפילו חנויות גרביים. בנוסף, אם אתם מחפשים מרכזי קניות גדולים לעיצוב הבית, קניות מזון או אפילו קניות בגדים, מומלץ לחפש אותם בעיר או בערים השכנות ועדיף להתנהל לשם עם רכב על מנת לא להיסחב עם שקיות כבדות בתחבורה הציבורית.

אטרקציות בבני ברק ובסביבה
למי שעוד לא הכיר את מרכז המבקרים של קוקה קולה בבני ברק, מומלץ לעשות זאת עם הילדים. אופציה נוספת היא הגעה לאזור הירקון בו אפשר למצוא פארקים, אזורי שיט, אזורי ספורט ואת הצפארי המפורסם. כאמור, תמיד ניתן לצאת מעט דרומה או צפונה וליהנות מכל מה שיש לת"א, לפ"ת או רמת גן להציע מבחינת מוזיאונים, אירועי תרבות או מרכזי מבקרים למיניהם.