סניף הירקון, תל אביב

השכרת רכב תל אביב

טלפון 03-9350012, פקס 03-9350112.
כתובת דואר אלקטרוני: yarkon@budget.co.il
שעות פעילות סניף תל אביב
 
ראשון - חמישי: 8:00-17:00
שישי: 8:00-13:00
 
 
 

 להשכרת רכב אונליין לחץ כאן 

 

באדג'ט תל אביב

 

המלצות למשכירים רכב בתל אביב

אנשים רבים נמנעים מלהיכנס או להגיע לתל אביב עם רכב, אולם אנחנו מאמינים שכשעושים את זה נכון, אפשר להימנע מהעומס בקלות ופשוט ליהנות מהעיר ללא הפסקה!

סיורים רגליים בתל אביב
רבים יאמרו כי אין יותר טוב מסיור רגלי בתל אביב הישנה והטובה, כשהכוונה היא לאזורי נווה צדק, אלנבי, נחלת בנימין ועוד. ניתן להניח את הרכב באחד מהחניונים המרכזיים הקיימים באזור ולהמשיך ברגל (חניונים עירוניים קיימים בשפע). שימו לב רק לעובדה שההליכה עלולה להיות ארוכה במעט ולכן, מומלץ מאוד להחליט מראש על המסלול.

קניות בתל אביב
תל אביב שופעת במרכזי קניות ממוזגים ונוחים, כמו גם בשווקים הומים ומלאי צבעים וריחות. אל חלק מהשווקים והמתחמים ניתן אף להגיע ללא צורך בנסיעה ברחובות הפנימיים של העיר, שעשויים להיות פקוקים למדי. מומלץ גם כאן לתכנן את מסלול הנסיעה בין מתחם קניות אחד למשנהו, ולזכור שאם אתם מגיעים דרך כביש איילון, הימנעו מהשעות העמוסות ביותר ובחרו את השעות הנכונות להיכנס ולצאת מן העיר.

השכרת רכב לחופים בתל אביב
החופים של תל אביב מהווים את אחת האטרקציות המרכזיות שבה ואמנם לא ליד כל חוף ישנו חניון צמוד, אך במרבית הפעמים תוכלו למצוא חניון במרחק קצר מהחוף, שיצריך רק הליכה רגלית מעטה. גם במקרה הזה, נמליץ לכם לתכנן מראש את העניין, שכן בכל הנוגע לתל אביב, מומלץ להגיע קודם לחניון ומשם להמשיך ברגל, מאשר להגיע קודם לחוף ורק אז לברר היכן יש חניון קרוב.  במצב כזה נמליץ לכם להשכיר רכב בתל אביב כדאי להגיע בקלות לחוף הים של תל אביב.