סניף אשדוד

השכרת רכב אשדוד

טלפון 03-9350023,פקס 03-9350123.
כתובת דואר אלקטרוני: ashdod@budget.co.il
סניף השכרה :
 
שעות פעילות הסניף
ראשון - חמישי: 8:00-17:00
שישי: 8:00-13:00
 

 

סניף מכירה :
 
שעות פעילות הסניף
ראשון - חמישי: 9:00-17:00
שישי: 8:00-13:00
רח' הבנאים 15 אשדוד.
טלפון 2200*, פקס 03-9350123.
כתובת דואר אלקטרוני: ashdod@budget.co.il
 
באדג'ט אשדוד  באדג'ט סניף אשדוד פנים  באדג'ט סניף אשדוד
 

המלצות למשכירים רכב באשדוד


אשדוד היא דוגמא מצוינת לעיר שהצליחה למקם את עצמה על המפה התיירותית של ישראל בשקט בשקט, ונגד כל הסיכויים. אז לאן אפשר להגיע באשדוד עם רכב שכור ובכלל? כל הפרטים מיד!

פארקים באשדוד
הפארק המומלץ ביותר הינו פארק לכיש וטיילת נחל לכיש. בשנים האחרונות הנחל שוקם, נבנתה פינת חי, וסביב גדות הנחל הוקם פארק יפיפה, עם מדשאות רחבות ידיים, פינות משחק וישיבה וכן, מרכז פעילות אתגרית ומרכז סקייטבורד (בתשלום).
פארק נוסף, נגיש ומרשים הינו פארק אשדוד ים. מעבר למתקנים ולשבילים הרגילים של הפארק, לאחרונה נחנך במקו מתחם רכיבת אקסטרים לאופניים. אם אתם בעניין, שימו לב רק לשעות הפתיחה של המתחם הספציפי.

אי אפשר שלא לקחת בחשבון גם את הדיונות האהובות של אשדוד, אשר לא סר חינן גם אחרי שנים כה רבות. למעשה, מדובר בשריד ייחודי המשמר חלק מבעלי החיים והצמחייה האופייניים למישור החוף הישראלי והדרומי בפרט.

מוזיאונים ואתרים היסטוריים באשדוד
באשדוד קיימים גם לא מעט מוזיאונים, החל ממוזיאון הפלישתים הייחודי, דרך מרכז הדולפין והים, ועד למוזיאון האומנות. לצדם, קיימת מצודת אשדוד-ים שאיננה מוזיאון בפני עצמו, אבל היא בהחלט מהווה אתר היסטורי מרתק. אגב, אם אתם כבר בדרכים עם רכב שכור, כדאי לנסות לנסוע דרך כיכר עין השמש המרהיב (שוב, לא מוזיאון אבל שווה לראות!).

אוכל באשדוד
העיר שופעת מסעדות ובתי אוכל מוצלחים. אם אתם מחובבי הדגים, אשדוד היא אחת הערים הנהדרות בארץ ליהנות מהם, משום שמיקומה על הים מאפשר למסעדות להגיש דגים טריים שנתפסו ממש כמה שעות לפני שהם מוגשים לכם לצלחת. שיטוט קצר באזור הנמל ותמצאו שפע של מסעדות ליהנות בהן ממטעמי הים.