סניף עפולה

השכרת רכב עפולה

רח'  קהילת ציון 12 עפולה.
טלפון 03-9350021,פקס 03-9350121.
כתובת דואר אלקטרוני: afula@budget.co.il

שעות פעילות הסניף
 
סניף השכרה :
ראשון - חמישי: 8:00-17:00
שישי: 8:00-13:00

 

 להשכרת רכב אונליין לחץ כאן סניף מכירה :
ראשון - חמישי: 9:00-17:00
שישי: 8:00-13:00
 
* בערבי חג הסניף פעיל במתכונת יום שישי
* בחג הסניף סגור
* בחוה"מ הסניף פתוח כרגיל
 
באדג'ט עפולה
 
 

השכרת רכב בעפולה

עפולה היא אחד המקומות הטובים ביותר להגיע אליהם עם רכב, בעיקר מכיוון שהיא משמשת כנקודת עצירה נהדרת בדרך לאטרקציות נוספות בצפון וסביבת העיר בפרט. עפולה מתפתחת רבות בשנים האחרונות וניתן למצוא בה מגוון רחב של בתי קפה, שירותים שונים ועוד, אז לאן הולכים?

השכרתם רכב לצפון? אתם חייבים להגיע לעפולה!
עפולה מהווה עבור רבים לא רק שער לאזור הצפון בארץ, אלא גם כעיר מרכזית יחסית הכוללת מרכזים מסחריים, שירותים שונים וכמובן – המון מקומות לאכול בהם, בין אם אתם בדרך ובין אם לא. הנסיעה לעפולה בדרך כלל לא כל כך עמוסה, במיוחד אם אתם לא נוסעים בשעות הבוקר המוקדמות או בצהריים, כך שניתן לגמרי ליהנות מהדרך ומנופי הצפון שאט אט יתגלו לכם ככל שתתקדמו. בתוך העיר אגב, כמעט שאין פקקים (מלבד ימי שישי, צירים מרכזיים באזור תעשייה, ועוד).

מה עושים בעפולה?
בכל הנוגע לאזור הצפון בארץ אנחנו באמת לא יודעים מאיפה להתחיל, מכיוון שמדובר לא רק באחד האזורים היפים בארץ (ויש שיגדירו אותו כיפה ביותר), אלא גם באחד האזורים העשירים ביותר מבחינה היסטורית-ישראלית וארכיאולוגית בכלל. היינו ממליצים לכם להתחיל בעתיקות בית שאן או ללכת במסלול קליל באזור התבור אם בא לכם לצאת קצת מהעיר. בתוך העיר, תוכלו ליהנות מפארק עפולה וכאמור, ממסעדות נחמדות שנפתחו שם בשנים האחרונות. עבור הספורטיביים שבניינו, תמיד ניתן ליהנות ממסלול טיול אופנים בחוצה עמק יזרעאל.