סניף חיפה

השכרת רכב חיפה

רח' האשלג 7, צ'ק פוסט, חיפה.
טלפון: 03-9350019 פקס: 03-9350119
כתובת דואר אלקטרוני: haifa@budget.co.il
סניף השכרה :

שעות פעילות הסניף
ראשון - חמישי: 8:00-17:00
שישי: 8:00-13:00
 
 

 להשכרת רכב אונליין לחץ כאן סניף מכירה :

שעות פעילות הסניף
ראשון - חמישי: 9:00-17:00
שישי: 8:00-13:00

 
* בערבי חג הסניף פעיל במתכונת יום שישי
* בחג הסניף סגור
* בחוה"מ הסניף פתוח כרגיל
 
באדג'ט חיפה
 

המלצות למשכירים רכב בחיפה

 
חיפה היא אחת הערים המוכרות בישראל, ללא ספק אחת הגדולות בה ובעיקר – אחת המגוונות בכל הנוגע לסוגי האוכלוסייה, האווירה ומוקדי התיירות. אז אם אתם משכירים רכב בחיפה, הנה כמה טיפים לנסיעה!

מקומות לבקר בהם עם רכב

טיולים, תצפיות ומה שביניהם – אזור הכרמל כידוע הינו מופלא ועשיר באתרי טבע מרהיבים ומתאימים לכל המשפחה, כמעט בכל העונות. אם בא לכם לנצל את בוא האביב לטיול מרהיב באזור, מומלץ להגיע לפארק הכרמל, או לאחת האטרקציות בתוכו.

סיורים עירוניים – אם אתם כבר בעיר עצמה, המושבה הגרמנית בחיפה היא מקום מצוין להתחיל בו. מעבר לבתים האירופאיים של פעם והאווירה, תמצאו באזור גם חנויות, מסעדות ומוקדי תיירות נוספים. תוכלו להמשיך ברגל לכיוון הגנים הבהאיים, או להיכנס בין הסמטאות.
אטרקציה נוספת היא הגנים הבהאיים שהפכו זה מכבר לאחד הסמלים של חיפה. ניתן ליהנות במקום מסיורים מודרכים או פשוט ליהנות מהנוף בטיילת לואי. אם כבר הזכרנו את הטיילת, שווה ללכת לאורכה (רח' יפה נוף) וליהנות מקצת שקט, נוף עירוני ונקודות עצירה מעניינות בדרך.

חניה בחיפה
בסמוך לאטרקציות המרכזיות ואתרי בילוי קיימים בד"כ חניונים, אולם חשוב לדעת שברחבי העיר (בעיקר בתוך השכונות והרחובות) קיימים אזורים רבים עם חניה חינם (למעט חניות מסומנות כמובן, או כחול לבן). מומלץ לברר מראש היכן יש חניון נוח, במידה והנכם מתכננים להגיע לאחת מהאטרקציות המרכזיות.

טיפים לנסיעה בעיר
אם בצעתם השכרת רכב מחוץ לחיפה ואתם מגיעים מכביש החוף, שימו לב לשינויים במהירויות ובנתיבים ברגע שנכנסים לעיר עצמה. טיפ נוסף קשור לכניסה לאזור המושבה הגרמנית: שימו לב לעובדה שהרחובות והכבישים נוטים להיות צפופים (כולל נתיבים לתחבורה ציבורית המקשים עוד יותר על הנסיעה) ולכן, אם אתם יכולים, חפשו חניה קרובה וכנסו למושבה ברגל.