סניף אילת

השכרת רכב אילת

מרכז שלום מס' 1010
טלפון 03-9350016, פקס 03-9350116.
כתובת דואר אלקטרוני: eilat@budget.co.il
שעות פעילות הסניף

סניף השכרה:
ראשון - חמישי: 8:00-17:00
שישי: 8:00-13:00
 

 

 להשכרת רכב אונליין לחץ כאן סניף מכירה :
ראשון - חמישי: 9:00-17:00
שישי: 8:30-13:00
 
* בערבי חג הסניף פעיל במתכונת יום שישי
* בחג הסניף סגור
* בחוה"מ הסניף פתוח כרגיל
 
באדג'ט אילת 1  באדג'ט אילת 2  באדג'ט אילת 3
 

המלצות למשכירים רכב באילת

 
בהנחה שאת רוב האטרקציות התיירותיות באילת עצמה אתם מכירים, הנה כמה טיפים לאתרים מסביב לאילת שאמנם יצריכו מכם כמה דקות נסיעה, אך האמינו לנו – הם שווים את זה!

השאלה היא למעשה: האם אתם מעוניינים להגיע "דוך" לאילת, או שאתם מעדיפים להאריך מעט את הדרך וליהנות בתמורה מכמה אטרקציות מהנות. הדרך המהירה ביותר (ללא עצירות) היא דרך כביש 6 המגיע לצומת להבים, משם לנסוע אל ערד, משם לערבה ואח"כ ישר לאילת. הדרך המעניינת יותר אך הארוכה יותר בהתאם, היא דרך כביש 40 (לאחר החיבור עם כביש 6) שיביא אתכם למצפה רמון.

אתרי טבע - שמורת עברונה היא הרחוקה ביותר מאילת, אולם גם פחות מוכרת בהתאם. במרחק נסיעה של כרבע שעה-20 דקות, שוכנת לה שמורה מרהיבה ביופייה עם מצפורים, מסלולים קלים ועוד. תצפית מרהיבה נוספת (שאפילו לא תצריך מכם לצאת מרכב) היא בחניון הלילה של הר יהורם, בדרך לאילת (2.5 ק"מ צפונית לעיר), ממנה ניתן להשקיף על הר שלמה, מפרץ אילת ובימים טובים גם אל עבר סעודיה (לצד ירדן ומצרים, כמובן). אטרקציה נוספת וממש סמוכה לעיר היא פארק הצפרות, השוכן בסמוך לגבול עם ירדן ממש בצפון העיר.

פנים אילת - חשוב לציין בקשר לאתרים באילת עצמה, כי כמעט ליד כל אטרקציה מרכזית קיים גם חניון, אולם בעונת התיירות קיימות גם שעות עומס מכוניות בהתאם, כך שכדאי לקחת זאת בחשבון.