סניף נתניה

השכרת רכב נתניה

טלפון 03-9350018 פקס 03-9350118.
כתובת דואר אלקטרוני: natanya@budget.co.il
 
שעות פעילות הסניף

סניף השכרה:
ראשון - חמישי: 8:00-17:00
שישי: 8:00-13:00
 
 

 להשכרת רכב אונליין לחץ כאן 


סניף מכירה :
ראשון - חמישי: 9:00-17:00
שישי: 8:30-13:00
 
* בערבי חג הסניף פעיל במתכונת יום שישי
* בחג הסניף סגור
* בחוה"מ הסניף פתוח כרגיל
 
באדג'ט השכרת רכב נתניה
 

המלצות למשכירים רכב בנתניה

 

עבור מי שמחשיב את "חדרה-גדרה" כגבולות הלא-רשמיים של גוש דן, נתניה היא דווקא מקום די קרוב ומומלץ לביקור, במיוחד כאשר אתם משכירים רכב. אם עשינו לכם חשק לבקר בעיר, הנה כמה טיפים, מידע על אטרקציות בעיר ועוד דברים מעניינים שבטח תרצו לדעת על נתניה.

אתרים לביקור בנתניה: אז כן, גם בנתניה קיימות לא מעט אטרקציות מיוחדות וביניהן מרכז פלנתניה החדש המספק לכל המשפחה חוויה אסטרונומית במיוחד, מוזיאון בית הבאר בעיר המהווה זכר לפעילות המחתרתית באזור לפני קום המדינה, שוק נתניה המפתיע כל פעם מחדש, החופים המרהיבים ועוד. שימו לב לעובדה כי קיימים לא מעט אתרי טבע מעניינים בסביבת נתניה כמו שמורת האירוסים, חורשת הסג'רנטים, שמורת נחל פולג ועוד.

חניונים בנתניה: בנתניה לא קשה למצוא חניונים או מקומות חניה כמעט בכל האזורים, אך שווה לשים לב לעובדה כי למרות שלא מדובר בתל אביב או בירושלים וכד', עדיין מדובר בעיר מתוירת מאוד, במיוחד בקיץ, ולכן שווה לקחת את הפקקים שעלולים להיווצר בנתיבים המרכזיים בחשבון, כמו גם את המחסור הפוטנציאלי במקומות חניה.

ואם כבר אתם עם רכב: אם במקרה יתחשק לכם לצאת מעט מהעיר, שווה לבקר באזור השרון המכיל גם הוא לא מעט אטרקציות למבקרים, כמו אתרי זכרון יעקב (ישנם כל כך הרבה פנינות חמד שזה כבר נושא למאמר נפרד), מוזיאון הטרקטורים במושב עין ורד, חורבת סמארה, נחל אלכסנדר, אגמון חפר, פארק הסחלבים אוטופיה בקיבוץ בחן, יער קדימה ועוד.