סניף פתח תקווה

השכרת רכב פתח תקווה

טלפון 03-9350014,פקס 03-9350114.
כתובת דואר אלקטרוני: pttkva@budget.co.il
שעות פעילות הסניף

סניף השכרה :
ראשון - חמישי: 8:00-17:00
שישי: 8:00-13:00
 
 
סניף מכירה :

ראשון - חמישי: 9:00-17:00
שישי: 8:00-13:00
 
* בערבי חג הסניף פעיל במתכונת יום שישי
* בחג הסניף סגור
* בחוה"מ הסניף פתוח כרגיל
 
באדג'ט פ"ת חוץ  באדג'ט פ"ת פנים  באדג'ט פתח תקווה חוץ  באדג'ט פתח תקווה בניין  באדג'ט פתח תקווה  באדג'ט סניף פתח תקווה
 
 

השכרת רכב בפתח תקווה


פתח תקווה הינה אחת הערים הגדולות במרכז, וכיאה לאחת כזו היא גם מכילה המון אטרקציות, עירוניות וכאלה שקצת פחות, אשר את חלקן נזכיר מיד, כולל כמה עצות למגיעים לפתח תקווה וגם לנוסעים ממנה.

פתח תקווה שוכנת במיקום מרכזי
העיר פתח תקווה נמצאת באזור מרכזי במרכז הארץ, כזה אשר קרוב באופן יחסי גם לאזור השרון. לכן, אם תכננתם להשכיר רכב בפתח תקווה או באזור, דעו שיש לכם גישה תחבורתית מעולה לשני האזורים הללו, דרך הכבישים הראשיים.

מה יש לעשות בעיר וסביבתה?
פתח תקווה היא עיר ענקית עם אינספור אטרקציות, וביניהן פארק מקורות הירקון ושוק פתח תקווה. שתי האטרקציות נמצאות במרחק אחת מן השנייה, אך באזור העיר וניתן להגיע אליהן בקלות, בייחוד עם רכב פרטי או אחד שהשכרתם. שוק פתח תקווה הוא שוק לכל דבר, עם חנויות קטנות, מציאות ושלל דוכנים בהם ניתן לראות ולחוש את ריח וטעם האוכל או הירקות והפירות. לפי מה שמספרים, שוק פתח תקווה ידוע במיוחד במאכלים העיראקיים המסורתיים שניתן עדיין למצוא בו. לצד זאת, פארק מקורות הירקון הינו מתחם פסטורלי במיוחד, אשר לצד היותו פארק מדהים ביופיו, הוא גם מלא בהיסטוריה עשירה, שבילים ומים ולכן מהווה אטרקציה מושלמת לכל המשפחה.

חניונים וצירי תחבורה
פתח תקווה ככלל, מלאה בחניונים או מקומות חניה, אולם קשה לדבר באופן כללי על כל העיר מכיוון שהיא מפותחת מאוד ומכילה שכונות רבות אשר שונות בוותק, בגודל ובנוחות הנסיעה בהן. אם אתם מתכננים לפנות להשכרת רכב בפתח תקווה, קחו בחשבון שבאזור מרכז העיר הישן בד"כ יש פחות חניות (אך יש יותר תח"צ בהתאם), בעוד שבשכונות החדשות יותר או באזורי התעשייה, יש יותר חניה וכבישים רחבים.

סניף השכרת הרכב של באדג'ט בפתח תקווה נמצא ברחוב ענבר 1, בסמוך לכביש 40, קרוב למחלף ירקון.