סניף ראשון לציון

השכרת רכב ראשון לציון

רח'  דוד סחרוב 12 ראשון לציון.
טלפון 03-9350029, פקס 03-9350129.
כתובת דואר אלקטרוני: rishon@budget.co.il

 

 

 

שעות פעילות הסניף

סניף השכרה:
ראשון - חמישי: 8:00-17:00
שישי: 8:00-13:00
 
 

 להשכרת רכב אונליין לחץ כאן סניף מכירה :
ראשון - חמישי: 9:00-17:00
שישי: 8:00-13:00
 
* בערבי חג הסניף פעיל במתכונת יום שישי
* בחג הסניף סגור
* בחוה"מ הסניף פתוח כרגיל
 
באדג'ט ראשון לציון
 
 

השכרת רכב בראשון לציון

 

הגעה עם רכב לראשון לציון 
בשונה מערים אחרות במרכז, השכרת רכב בראשון לציון והנסיעה בה יכולות להיות מאוד נוחות ואף נטולת פקקים ברוב שעות היום. לכל המגיעים מכיוון דרום או מזרח, הדרכים בד"כ פנויות יחסית, בייחוד כביש 431 עד לכניסה לעיר. כביש 4 נוטה להיות מעט פקוק יותר, אבל גם כאן, הפקקים משתנים בהתאם לשעה ביום באשר למגיעים מכיוון צפון, ייתכן שבשעות הצהריים כביש איילון יהיה פקוק כהרגלו, כך שיש לקחת זאת בחשבון.

אטרקציות ואזורים מרכזיים בראשון לציון
אחד מן המאפיינים המעולים של העיר הוא שניתן להגיע למרבית האזורים בה ללא צורך בנסיעה בכבישים פנימיים, בייחוד כשבשנים האחרונות העיר מתפתחת מאוד ולכן המרחקים הפנימיים בתוך העיר יכולים להיות מאוד גדולים. בין אם תחליטו להגיע למרכז העיר (למדרחוב, לאזור ההיסטורי וכד'), או שתעדיפו את מרכזי הקניות החדשים במערב העיר, היינו ממליצים לבחון קודם דרכים עוקפות-עיר, פשוט כי זה נוח ומהיר יותר.

חניה בראשון לציון
ייאמר לזכות מתכנני העיר שחניה בראשון לציון היא בד"כ לא בעיה, בייחוד באוזרים החדשים. מעבר לחניוני הענק הקיימים ליד מרכזי הקניות או הבילוי, קיימים גם הרבה שטחי חניה חינמיים. למעשה, האזורים העיקריים שיכולים להיות לא נוחים בכל הנוגע להשכרת רכב בראשון לציון, הם אזורי התעשייה בשעות העומס. שם תוכלו לראות שלל מכוניות חונות על המדרכה לצד צפירות קולניות מכל עבר.