ליסינג תפעולי

חיפוש
טופס ליסינג תפעולי

ליסינג תפעולי בבאדג'ט

חברת באדג'ט היא מהמובילות בשוק לאספקת שירותי ליסינג תפעולי, עם מוניטין איכותי הן בארץ והן בחו"ל. אנו מספקים מדי שנה אלפי רכבים במסגרת הסכמי ליסינג לחברות המובילות בארץ.
המחויבות האישית למתן שירותי הליסינג ללקוח מתחילה במנכ"ל החברה ומסתיימת באחרון העובדים. אנו שוקדים על הבנת צורכי הלקוח ומתן מענה לצרכים האמיתיים, בדגש על איכות ותודעת שירות מיוחדים של עולמות הליסינג התפעולי והליסינג הפרטי.

 אנו בבאדג'ט דואגים ללוות אותכם הלקוחות בכל התהליך ולהיות קשובים לצרכיכם, ובאמצעות דיאלוג יום יומי ושוטף לפתור יחד איתכם כל בעיה שעלולה לצוץ.
 

מהו ליסינג תפעולי?

הליסינג התפעולי אופייני לרוב לעסקים המעוניינים לתת לעובדיהם רכבים צמודים לתקופה המוחלטת מראש. הרכבים נשארים בבעלות חברת הליסינג והיא דואגת לתחזוקתם לאורך התקופה שנקבעה ועל פי ההסכם שנחתם בין הצדדים.
בתום התקופה באדגט תשמח להעמיד לרשות הלקוח מגוון רחב של הצעות למסלולי ליסינג ודגמי רכבים שונים.
 
מידע כללי נוסף על ליסינג תפעולי תוכלו למצוא בעמוד מידע וטיפים על ליסינג תפעולי
 

יתרונות הליסינג התפעולי בבאדג'ט

כשנשאלו חברות גדולות במשק מדוע עברו לליסינג תפעולי בבאדג'ט תשובתם היתה ברורה- בגלל השירות.
 
  • ותק - לבאדג'ט למעלה מ-30 שנות פעילות בישראל
  • נקודות שירות - באדג'ט מעניקה ללקוח העסקי את השקט הנפשי באמצעות פריסה רחבה של נקודות שירות מעפולה בצפון ועד אילת בדרום, מעמידה לרשותכם שנים של נסיון והענקת שירות בסטנדרטים בינלאומיים.
  • מקצועיות - בליסינג התפעולי של באדג'ט איש המכירות יקשיב לצרכיכם ויתאים לכם רכב חדש ומאובזר שיירכש במיוחד עבורם ולפי העדפות הארגון שלכם.
  • תכנון - תקופת הליסינג תהיה קצובה מראש ותאפשר לכם לתכנן את ההוצאה החודשית הקבועה.
  • ליווי אישי ושירות מהיר - בליסינג התפעולי של באדג'ט תיהנו מלויי אישי ושירות מהיר. אנחנו מאמינים ביכולת להעניק שירות לכל לקוח קטן כגדול ומבינים את הצורך והרצון להינות מיחס אישי ותגובה מהירה.
  • הכל בחבילה אחת - בליסינג התפעולי של באדג'ט תקבלו את הכל בחבילה אחת, החל מכיסוי ביטוחי מלא, חובה ומקיף וכלה ברישוי שנתי, אגרות רישוי ורדיו.
  • אחזקה - אנו מספקים אחזקה שוטפת לרכב, האחזקה כוללת תיקונים, וטיפולים שוטפים על פי הוראות היצרן.
  • תקלות/בעיות - בתחילת העסקה נספק לכם רכב גישור עד לקבלת הרכב החדש. ואם חלילה נזקקתם לשירותי שינוע בכל רחבי הארץ, הכוננים שלנו יגיעו אליכם בכל שעה. בעת הצורך נספק לכם רכב חליפי ברמה של הרכב בו אתם נוסעים, ואם צריך נפעיל גם את שירותי הדרך והגרירה.
  • מוקד חירום - בכל מצב תוכלו לפנות למוקד החירום שלנו הפעיל 24 שעות ביממה ולדווח על כל תקלה או בעיה.

 

אם אתם מחפשים ליסינג תפעולי בראש שקט, עם ליווי אישי, מחירים אטרקטיביים, ועסקה המותאמת לצרכיכם השאירו פרטים ומנהל תיק הלקוחות של באדג'ט יצור עמכם קשר בהקדם.