לקבלת הצעה אטרקטיבית, מלא את פרטיך

ליסינג פרטי - כתבות וטיפים

 
בעמוד זה יעלו כתבות והמלצות בנושאי ליסינג פרטי, כל מה שרציתם לדעת על תהליך רכישת רכב מליסינג, על האם ליסינג פרטי משתלם ומדוע, ועוד ועוד...

האם ליסינג פרטי משתלם?

האם ליסינג פרטי משתלם
 
 
פתרון קל ומהיר שמאפשר ללקוחות פרטיים לרכוש רכב חדש "מהניילונים" בלי לדאוג לירידת ערך, לחיפוש רכב יד שניה שיתאים לתקציב, לביטוח ולטיפולים תקופתיים. להמשך קריאה לחצו על הלינק מטה...
 

מחירים ועלויות של ליסינג פרטי

ליסינג פרטי מחירים ועלויות
 
 
היתרון הגדול של עסקאות ליסינג פרטי הוא הגמישות: איזה רכב שתרצו, גודל המקדמה גמיש ומשך תקופת התשלומים גם היא גמישה. מחיר אופציית הרכישה בסוף התהליך ידועה כבר בהתחלה.. למידע על מחירים ולדוגמאות הכנסו לכתבה!
 

סוגי ליסינג - ההסבר המלא

סוגי ליסינג
 
מה זה ליסינג פרטי? מה זה ליסינג תפעולי? או מימוני? במאמר הבא הבאנו לפניכם מידע כללי וחיוני על סוגי הליסינג השונים שכדאי לקחת בחשבון, כאשר אתם שוקלים לחתום על עסקת ליסינג ואפילו לפני חתימת החוזה.
 

למי מתאימה עסקת ליסינג?

למי מתאימה עסקת ליסינג?

 
 
אם אתם זקוקים לרכב, ובמיוחד בתקופה כזו של חוסר וודאות, דעו שישנן אפשרויות נוספות מלבד רכישת רכב חדש אחת האופציות היותר משתלמות היא בחירה במסלול ליסינג.  אז איך עושים את זה?
 

רכישת רכב בעסקת ליסינג

רכישת רכב בעסקת ליסינג

 
 
לפני רכישת רכב בליסינג, חשוב להבין מה היא בעצם שיטת ה-"ליסינג". המושג ליסינג הינו שיטת מימון לרכישה דרך חברת הליסינג כאשר ניתנת סוג של הלוואה לטובת הקנייה.