לקבלת הצעה אטרקטיבית, מלא את פרטיך

קניית רכב בשיטת הליסינג

לפני רכישת רכב בליסינג, חשוב להבין מה היא בעצם שיטת ה-"ליסינג".
המושג ליסינג הינו שיטת מימון לרכישה / השכרת רכב לתקופה של 36 חודשים רכב בתשלום ראשוני קבוע שלאחריו נעשית פריסת תשלומים על שאר סכום הרכישה המשמעות : סוג של הלוואה הניתנת על ידי חברת הליסינג לטובת הקנייה.
 

מלבד היכולת לקנות רכב חדש ללא גיוס של סכום רכישה גדול ופריסה נוחה לתשלומים, לליסינג יתרונות נוספים כגון : מסלולים שונים המתאימים לצרכי הלקוח  כיצד בוחרים מסלול ליסינג?

רכישת רכב בשיטת ליסינג

רכישת רכב בשיטת ליסינג

מסלולי ליסינג: ליסינג פרטי – תפעולי

 
המסלולים העיקריים בהם ניתן לבחור הם ליסינג תפעולי וליסינג פרטי, כאשר כל אחד מהם כולל מספר יתרונות:
 
·         ליסינג פרטי –מונע את הדאגה  של רכישת רכב  ואובדן ערך. בליסינג פרטי תוכלו לקבל רכב חדש ולשלם עליו בתשלומים נוחים כאשר בתום תקופה מסוכמת מראש תוכלו לבחור אם לרכוש את הרכב באופן סופי או להמשיך לרכב חדש .
 
·         ליסינג תפעולי – ליסינג תפעולי דומה בבסיסו לליסינג הפרטי, אך כולל במחיר העסקה גם שירות מלא לאורך 36 חודשים, כולל החזקת הרכב תפעול מלא של תקלות, טיפולים, ביטוח ושינוע הרכב לבית הלקוח.  
 
רכישת רכב בליסינג
רכישת רכב בליסינג

יתרונות הליסינג

שני המסלולים נושאים יתרונות רבים על פני רכישה עצמאית של רכב משומש. הקניה של רכב חדש מבטיחה חווית נהיגה משובחת, הנאה מטכנולוגיה מתקדמת ורמת בטיחות גבוהה.
 
העבודה מול חברת הליסינג הינה יתרון לשיפור איכות החיים  שחוסכת לא מעט זמן  בתהליך הקנייה, תפעול הרכב מבחינת טיפולים ותקלות ושירות 24 שעות ביממה בתשלום חודשי קבוע.
 
רכישת רכב בעסקת ליסינג
רכישת רכב בעסקת ליסינג

ליסינג בהתאמה אישית

על מנת ליהנות מיתרונות הליסינג הרבים יש להתאים את מסלול הליסינג לצרכיו של הקונה.
 
רכישת רכב בליסינג עשויה להתאים למרבית האנשים, עם זאת ישנם מסלולים שונים המותאמים יותר לחברות ועסקים ומנגד מסלולים שנותנים יותר מענה לאנשים פרטיים או לעובדים עצמאיים.
 
מסלול הליסינג התפעולי מתאים לחברות גדולות המחזיקות צי רכבים ואינן מעוניינות להתעסק באופן תדיר בצד התפעולי של רכישת כלי רכב ומכירתם והחזקת מלאי רכבים גדול, מאידך, ליסינג פרטי עשוי להתאים לאנשים פרטיים או לעצמאיים שמעניינים להנות מנהיגה ברכב חדש ללא אובדן ירידת ערך או מקושי מכירה עתידי.
 

באדג'ט ליסינג פרטי – רכבים מכל הקטגוריות

 
היתרון המשמעותי ברכישת רכב בליסינג הינה היכולת לבחור את סוג הרכב אותו תרכשו מתוך מבחר רכבים גדול ומפנק.
 
בחברת "באדג'ט" תוכלו למצוא "רכבי 0 קילומטר", רכבים משנתונים מתקדמים  ורכבי יד שנייה במחירים המתאימים לכל כיס מכל הקטגוריות ושירות העונה  לצרכיכם.  בקטלוג האתר תוכלו למצוא מגוון רכבים:  חסכוניים, בטיחותיים המתאימים לצעירים או לסטודנטים ועד למשפחתיות ולרכבי מנהלים.
 

מבצעי ליסינג פרטי

 
ב-"באדג'ט" תוכלו למצוא מבצעים והנחות אטרקטיביות שיהפכו את העסקה למשתלמת אף יותר.
 
בדקו עכשיו באתר את עלות העסקה בעזרת "מחשבון ליסינג פרטי" נשמח לעמוד לרשותכם לייעוץ וקבלת פרטים נוספים בשיחה קצרה למספר 2200*.