לקבלת הצעה אטרקטיבית, מלא את פרטיך

האם ליסינג פרטי משתלם?

אחת משיטות רכישת הרכב הצומחות בשנים האחרונות, היא הליסינג הפרטי. אחרי שתוכנית הליסינג התפעולי לחברות ועסקים תפסה תאוצה, נולד זן חדש של לקוחות פרטיים אשר מחפשים חבילה דומה לליסינג תפעולי, חבילה שכוללת את כל מה שצריך לקניית רכב בלי כאבי ראש – פתרון קל ומהיר שמאפשר להם לרכוש רכב חדש "מהניילונים" בלי לדאוג לירידת ערך, לחיפוש רכב יד שניה שיתאים לתקציב, לביטוח ולטיפולים תקופתיים. הפתרון: ליסינג פרטי; ליסינג (או בעברית: החכר) אשר פתוח לשוק הפרטי ולא רק לשוק העסקי, ונותן ללקוח הפרטי את כל ההטבות להן זכה הלקוח העסקי עד כה. אז איך עובד ליסינג פרטי והאם זה משתלם?

איך עובד ליסינג פרטי?

תהליך הליסינג הפרטי הוא תהליך חדשני יחסית, אשר מתחלק לשני שלבים: בתחילה הלקוח משלם סכום ראשוני כמקדמה ואת שאר הסכום הוא משלם בתשלומים (קיימת אפשרות גם לסדר הפוך בשלבים אלו). בסיום תקופת ההשכרה, הלקוח יכול לבחור האם לשלם את יתרת שווי הרכב ובכך למעשה לרכוש אותו, או להחזיר את הרכב לחברת הליסינג ולבצע עסקת ליסינג חדשה על רכב חדש. עסקאות הליסינג מציעות גם "תוספות" הנכללות בתוך המחיר – ביטוח לרכב, טיפולים תקופתיים, אגרת רישוי ועוד, כך, מנטרלת באדג'ט באופן יעיל את כל "כאבי הראש" הפוטנציאלים הנלווים לרכישת ואחזקת רכב בימינו.

האם ליסינג פרטי משתלם

יתרונות הליסינג הפרטי

לקוחות אשר בוחרים בליסינג פרטי זוכים למגוון יתרונות משמעותיים:
 

מחיר ותשלומים

הליסינג הפרטי מציע ללקוח מחיר אטרקטיבי במיוחד שלעתים יהיה זול יותר אפילו ממחיר המחירון. יתרון נוסף של מחיר הליסינג הפרטי הוא תכנית התשלומים הנוחה שהוא מציע – הלקוח יודע מראש את הסכום החודשי לתשלום, ולמעשה יכול ליצור מצב של רכישת רכב ללא הון עצמי, אלא בתשלומים נמוכים, נוחים וקבועים, שאינם מפריעים לתזרים המזומנים הקבוע.

פחות התעסקות

אם הלקוח אינו מעוניין לרכוש את הרכב בתום תקופת ההשכרה, הוא יוכל ליהנות משדרוג לרכב חדש בתוכנית הליסינג, מבלי לשלם את יתרת שווי הרכב שהוחזר ומבלי לספוג את ירידת הערך במכירתו, ולמעשה ליהנות מרכב חדש עם יתרונות הליסינג הפרטי. פה אין צורך בהתעסקות עם תהליך מכירה וקנייה, בירוקרטיה ועוד שיכול להיות מייגע ולא פשוט בשוק הפרטי.

ביטוחים וטיפולים

בליסינג הפרטי בבאדג'ט כל התכניות כוללות ביטוחים וטיפולים תקופתיים המוזילים משמעותית את רכישת הנ"ל ומונעים, גם פה, התעסקות מיותרת.

בחירת הרכב הרצוי

בליסינג יכול הלקוח לבחור בדיוק את הרכב בו הוא מעוניין, ללא צורך להיות תלוי במלאי הנמצא במגרשים או אצל מוכרים פרטיים, ולהתאים את הרכב לצרכיו – מכונית מיני חסכונית, מכונית משפחתית מרווחת ועוד.
 

אחריות יצרן

הליסינג הפרטי של באדג'ט מאפשר לך לנהוג ברכב חדש עם אחריות יצרן ולהנות מנסיעה בטוחה בראש שקט.