לקבלת הצעה אטרקטיבית, מלא את פרטיך

למי מתאימה עסקת ליסינג?

קניית רכב חדש תמיד הייתה הוצאה גדולה ולעיתים לא לגמרי משתלמת; הירידה החדה בערך הרכב עלולה לפגוע בכדאיות של עסקה זו. לכן אם רכישת רכב חדש פחות קורצת לכם בדיוק מסיבה זו ואם אתם רוצים לקרוע את הניילונים מרכב חדש מבלי לספוג את ירידת הערך, כנראה שעסקת ליסינג היא בדיוק עבורכם.
 
אם אתם זקוקים לרכב, ובמיוחד בתקופה כזו של חוסר וודאות, דעו שישנן אפשרויות נוספות מלבד רכישת רכב חדש אחת האופציות היותר משתלמות היא בחירה במסלול ליסינג. בבחירת רכב מליסינג תוכלו ליהנות מיתרונות של רכב חדש בלי דאגות ממכירה עתידית וכאבי ראש נוספים כמו טיפולים וביקורים במוסך. אז איך עושים את זה?

האם ליסינג פרטי משתלם

מהו שירות הליסינג?

עסקת ליסינג מאפשרת ללקוחות פרטיים ליהנות מנסיעה ברכב חדש, ללא צורך לגייס את מלוא הסכום הדרוש לרכישתו. העסקה מתבצעת כך שהלקוח נותן מקדמה על הרכב לפי יכולתו ושאר התשלום נפרס להחזרים חודשיים הנקבעים מראש. בתום תקופת התשלומים הלקוח יכול לבחור אם ברצונו לשדרג לרכב חדש ולעדכן את התשלומים בהתאם, או לסיים את סכום התשלום המלא ולקבל את הרכב לידיו באופן סופי. לקוחות יכולים לבחור בין תנאי מימון מגוונים ופריסת תשלומים המתאימה להכנסה החודשית שלהם, כך שעסקת ליסינג יכולה להתאים כמעט לכל אחד מבלי להוות עול כלכלי כבד.

למי שירות ליסינג יכול להתאים?

שירות הליסינג יכול להיות אטרקטיבי כמעט עבור כל לקוח פרטי המעוניין ברכישת רכב, מאחר שהוא חסכוני וגמיש יותר מאשר קניית רכב חדש או רכב יד שנייה. בליסינג ניתן למנוע את ההפסד הצפוי עקב ירידת הערך החדה של רכב, ובתום תקופת התשלומים ניתן לשדרג לרכב חדש וכך לשמור על נסיעה ברכב מעודכן מבחינת חדשנות, נוחות נסיעה ומערכות בטיחות.

תהליך זה יכול להתאים גם לאנשים שיודעים שהצרכים שלהם מהרכב משתנים תדיר, כמו זוג שזקוק לרכב קטן אך מתכנן להרחיב את המשפחה בעתיד הקרוב, וגם למי שמעוניין להתחדש באופן תדיר ולא להיות כבול לדגם אחד לאורך שנים. בקטגוריית רכבי הליסינג של חברת באדג'ט יוכלו הרוכשים למצוא גם מגוון רחב של רכבי פנאי, לאלו שלא מעוניינים במשפחתית הסטנדרטית, ולהתפנק על בחירות שהופכות להיות משתלמות במיוחד בעסקת ליסינג כגון מיצובישי אאוטלנדר הפופולרית, יונדאי טוסון האמינה, או קיה ספורטאג' שהפכה להיות אחד מרכבי הפנאי הנמכרים ביותר בשנים האחרונות.

ליסינג תפעולי - מלך הליסינג הבלתי מעורער

מסלול ליסינג תפעולי מיועד בעיקר לחברות ולעצמאים הרוצים להחזיק צי רכבים אך לא לשאת בעלויות הגבוהות הכרוכות בכך. במסלול, השוכרים לא רוכשים את הרכב בתום תקופת התשלומים, אך הם מקבלים שירות אחזקה מלא הכולל; אחזקה שוטפת, תיקונים במוסך מורשה, טיפולים על פי הוראות היצרן, בנוסף לשירותי גרירה, אספקת רכב חלופי ומוקד חירום ייעודי הנותן מענה לכל בעיה שעלולה לצוץ.

למי מיועד הליסינג התפעולי?

המסלול התפעולי מיועד במקור לחברות המעסיקות עובדים ורוצות לספק להם תנאים של רכב חברה, עצמאים שחייבים יכולת ניוד גבוהה ובעלי מקצועות חופשיים שעבודתם כרוכה בקיום פגישות רבות, אך לא פעם בוחרים גם אנשים פרטיים במסלול התפעולי בשל היתרונות הרבים שלו. שירות אחזקת הרכב השוטפת ושירותי המעטפת הייחודיים, עוזרים לחסוך זמן יקר, כאב ראש מיותר ובעיקר משתלמים כלכלית בהשוואה לאחזקת רכב פרטי או צי של רכבי חברה.

ליסינג של רכבי יונדאי

רכב פנאי מליסינג

אחד היתרונות המובהקים ביותר של שירותי הליסינג הפרטי והתפעולי של באדג'ט היא הנסיעה ברכב חדש ומשוכלל ישר מהניילונים. בחירת הרכב בו תיסעו היא החלטה חשובה וכדאי שיהיה לכם מבחר רכבים גדול ככל הניתן וצוות מייעץ שיעזור לכם בבחירת המכונית הנכונה. בבאדג'ט תמצאו מגוון גדול ביותר של רכבי פנאי חדשים המגלמים בתוכם את כל היתרונות של מכונית משפחתית מבחינת מקומות ישיבה ונפח תא האחסון, יחד עם יכולות עבירות מתקדמות והתנהגות ונוחות נסיעה משובחת.
 
בקטלוג הרכבים באתר תוכלו למצוא את מגוון הרכבים הגדול, ולהתרשם ממחירי העלות הזולים ותנאי העסקה הגמישים שהופכים את החלום על רכב חדש למציאותי ביותר.