טיפים וכתבות על השכרת רכב בחו"ל

 

טיפים להשכרת רכב בחו"ל

 
כשמתכננים טיול לחו"ל, בין אם מדובר בקפיצת סוף שבוע קצרצרה ליעד אירופאי קרוב ובין אם מדובר בטיול ארוך חובק עולם ומקפץ בין יבשות, נושא התחבורה הוא אחד הנושאים העיקריים בהם מתעסקים. איך נגיע משדה התעופה למלון, איך נסתובב ברחבי העיר, באיזו שעה מסתיימת פעילות התחבורה הציבורית ואיך עושים סדר במפת תחנות הרכבת התחתית שנראית פשוטה, אבל לעיתים יכולה להיות מסובכת להחריד?!

לכתבה המלאה על טיפים להשכרת רכב בחו"ל לחץ כאן
 
 
 
 

השכרת רכב באירופה - כל מה שרציתם לדעת

 
חופשה עם רכב מהווה את העצמאות האולטימטיבית, מאפשרת לכם לנוע ולנוד בין מדינות באירופה כאוות נפשכם, ולעיתים קרובות, במיוחד אם מדובר בטיול משפחתי, אפילו יוצאת הרבה יותר משתלמת מתחבורה ציבורית. אם החלטתם שהשכרת רכב באירופה זו הדרך הנכונה לטייל, הנה כל מה שאתם צריכים לדעת.

לכתבה המלאה על השכרת רכב באירופה לחץ כאן
 
 
 
 

השכרת רכב באיטליה - לנוע בין אטרקציות

 
אחת הדרכים הטובות ביותר לנצל את כל מה שלארץ המגף יש להציע היא לטייל עם אוטו. האפשרות של השכרת רכב באיטליה מתאימה לכל שרוצה להגיע לאטרקציות מרוחקות מהערים או להצליח לשלב בטיול אחד מספר יעדים.

לכתבה המלאה על השכרת רכב באיטליה לחץ כאן
 
 
 
 

השכרת רכב בארה"ב – טיפים מנצחים לטיול בטוח

 
החלטתם לטייל בארצות הברית? התכוננו למסע מדהים המשלב אינספור אפשרויות וחוויות. אם גם אתם שוקלים לשלב נהיגה במהלך הטיול, מומלץ להיערך מראש וכך להימנע מהפתעות. בדיוק למטרה זו אספנו עבורכם טיפים מנצחים שיהפכו את הטיול ברכב למוצלח ובטוח.

לכתבה המלאה על השכרת רכב בארה"ב לחץ כאן