השכרת רכב בארץ

חיפוש
חיפוש
לקיחת הרכב
//
20/7/2019
החזרת הרכב
//
21/7/2019

מבצע השכרת רכב בארץ

לכל מבצעי השכרת רכב בארץ

NEW!

9 seater Automatic Vehicles
NEW!
הזמן הנותר לעסקה:
6377550

מתי משכירים רכב בארץ?

ישנן מספר סיבות עיקריות:

 

עלויות גבוהות של אחזקת רכב - מחירי הדלק, ביטוח, תשלומים לחנייה, טסטים, תיקונים ועוד. כיום, קיימים מחירים אטרקטיביים בהם ניתן לשכור רכב ליום אחד או אפילו למספר שבועות.

 

חניה - הקושי למצוא חניה מוכר לכל מחזיק רכב, בעיקר באזורים מרכזיים בארץ. אנשים רבים מעדיפים שלא להחזיק רכב פרטי ולחסוך את חיפוש ועלויות החניה.

 

השכרת רכב ליום, לכמה ימים או לסופ"ש - לעיתים אין צורך ברכב פרטי, אלא רק למקרים מיוחדים, לכן, כאשר אתם מעוניינים לנסוע למקום מרוחק בנוחות, תוכלו להיעזר בשירותי השכרת רכב.

 

תחבורה ציבורית בעייתית - אם אתם מתכננים לבצע נסיעה ארוכה ליעד שתחבורה ציבורית אליו היא בעייתית, במקום לקחת מונית, שוודאי תעלה לכם סכום נכבד, השכרת רכב ליום אחד תוכל להוות פתרון מצוין עבורכם.

 

על מנת לקבל את ההצעה המשתלמת ביותר להשכרת רכב בישראל, אנו מציעים לכם  מגוון רחב של רכבים להשכרה, הממתין לכם בסניפי באדג'ט!


 

השכרת רכב לכל מטרה

אנו בבאדג'ט הצבנו לעצמנו למטרה להציע לכם חוויית השכרת רכב אחרת ושירות נפלא בכל הארץ.

אצלנו תוכלו להשכיר רכב לכל מטרה, בין אם לצורך טיול, לצורכי עבודה ואפילו אם רכבכם נמצא בטיפול במוסך. בזכות צי הרכבים הגדול והמגוון שלנו, תוכלו ליהנות מרכב המתאים לצורכיכם, מרכבים משפחתיים ועד לרכבי יוקרה.

 

תנאים נוחים

לחברת באדג'ט סניפים בכל רחבי הארץ, כך שאם אתם מעוניינים לשכור רכב בישראל, אנחנו הכתובת עבורכם. אצלנו תיהנו מתנאים נוחים ומחירים אטרקטיביים במיוחד. כמו כן תוכלו לבחור בנוחות את קטגוריית הרכב, את מיקום האיסוף וההחזרה, משך ההשכרה ותכנית הביטוח המועדפת - כל זאת דרך אתר האינטרנט.

אנחנו בחברת באדג'ט מתחייבים כי חוויית השכרת הרכב שלכם מאתנו תלווה בשירות אדיב ואיכותי, תוך התאמת הרכב ותכנית ההשכרה לפי כל צורך ולכל מטרה.

שכרתם רכב? לא לשכוח את כללי הבטיחות לתחילת הנסיעה!

 

דרך צלחה!