השכרות עסקיות

מחפשים שירותי השכרת רכב בישראל? הפתרון הנוח והמושלם עבורך נמצא ב-בבאדג'ט! חברת באדג'ט מציעה למחפשי שירות השכרת רכב בישראל, את השילוב המושלם בין זמינות, אמינות, נוחות, שירות ומחיר.
לחברת באדג'ט צי רכבים מתוחזק ומאובזר, שירות שזמין עבורך 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, מחיר ללא תחרות, ומועדון לקוחות מפנק. כמו כן, לבאדג'ט עשרות סניפים ברחבי הארץ, שמספקים פתרון נוח וזמין עבורכם.אם אתם מתעניינים בהשכרת רכב בישראל עבורכם או עבור אורח המגיע מחו"ל, הבחירה ב- באדג'ט היא הבחירה האולטימטיבית עבורך. האורחים מחו"ל יעריכו את הבחירה שכן ל- באדג'ט מוניטין בינלאומי שאינו מוטל בספק. בנוסף, לחברה יש סניף בנמל התעופה בן גוריון, שיאפשר לכולכם לנוע בנוחות מהרגע שבו תצאו משדה התעופה. גם מי שנדרש לרכב מדי פעם ואינו מעוניין לשאת בעלויות קניית רכב, ימצא פתרון בבאדג'ט! בבאדג'ט מגוון הצעות השכרת רכב לכל מטרה ולכל תקופה – החל מהשכרת רכב ליום ועד להשכרות רכב לתקופות ארוכות.
 
בעל עסק, החברה שלך גדלה, משתנה ומתפתחת. במקום לרכוש רכבים לחברה ובכך להגדיל את ההוצאות הקבועות, מומלץ לבחון מהם הצרכים האמיתיים של החברה, לנהוג בחוכמה ולהגדיל את צי הרכב באמצעות רכבים שכורים. מומחי השכרת הרכב של חברת בבאדג'ט עומדים לרשותך במקרים בהם אתה זקוק לרכב באופן מיידי ולתקופה קצרה, או כשאתה זקוק לרכב לתקופה ארוכה עבור עובד חברה עד לקבלת רכב ליסינג, או כשחייבים להגדיל את צי הרכב המסחרי של החברה המיועד להובלות.