טיפים להשכרת רכב

 

השכרת רכב לחתונה - עונת החתונות

 
אין מי שלא נתקל לפחות פעם אחת בסיטואציה בה חתונה נערכת במרחק של שעתיים נסיעה ממקום המגורים. ולא רק המרחק הוא בעיה. גם כאשר אירוע מתקיים במרחק של חצי שעה נסיעה ממקום המגורים, אבל במושב מרוחק ומבודד, אליו תחבורה ציבורית לא מגיעה, אנו מוצאים את עצמנו בבעיה...
 
 
 
 
 

השכרת רכב 7 מקומות – הפתרון האידיאלי לחופשה הבאה!

 
מכירים את זה שאתם רוצים לנסוע לחופשה במלון או בצימר מפנק, ואתם נדחסים ברכב, אתם, והמזוודות, הדובי של הילדה (שהיא לא מוכנה להשאיר בבית), הכרית של הילד (שלא נרדם בלעדיה) ועוד עגלת תינוק ברכב המשפחתי , והנסיעה כל כך צפופה ולא נעימה שאתם שוקלים לוותר על החופשה לגמרי? אתם יודעים שאפשר גם אחרת? השכרת רכב 7 מקומות (עד 9 מקומות) – הפתרון האידיאלי עבורכם!
 
 
 
 
 

השכרת רכבי יוקרה – לחיות את החלום ההוליוודי

 
נכון, בישראל אין ממש המון של מכוניות יוקרה נוסעות על הכביש, וזה לא מפתיע בהתחשב בתג המחיר האסטרונומי של רוב המכוניות הללו, אבל זה לבטח לא אומר שלא תוכלו להגשים את החלום שלכם, ולנסוע, לפחות ליום אחד, במכונית שתגרום לכל שאר הנהגים על הכביש לפעור עיניים בתדהמה.
 
 
 
 

רגע לפני התחלת הנסיעה – כללי בטיחות

עבור רובנו, נסיעה ברכב הינה חלק בלתי נפרד מהחיים.  אולם, ישנם כמה דגשים שחשוב להקפיד עליהם לפני תחילת הנסיעה, ובייחוד כאשר מדובר ברכב שאיננו מורגלים אליו, כמו רכב מושכר.
כדי שתוכלו ליהנות מנסיעה נינוחה ובטוחה, אספנו עבורכם מספר טיפים חשובים, שכדאי ליישם בכל כניסה לרכב. אז קדימה, לעבודה!

 
 
 
 

הכירו את המרצדס הראשונה

מרצדס. זוהי האסוציאציה הראשונה שקופצת כמעט לכולנו לראש כאשר אנו שומעים את צמד המילים "רכב" ו"יוקרה". אין ספק שחברת מרצדס היא מהמובילה בתחום זה וכולם יכולים להסכים שהיא מציבה סטנדרטים גבוהים בכל הנוגע לנראות, ביצועים והנדסת אנוש. אך גם חברה כזו הייתה צריכה להתחיל מאיפשהו.
 

לכתבה המלאה על המרצדס הראשונה