השכרת רכב 7 מקומות או השכרת ואן – הפתרון האידיאלי לחופשה הבאה שלכם!

 

מכירים את זה שאתם רוצים לנסוע לחופשה במלון או בצימר מפנק, ואתם נדחסים ברכב, אתם, והמזוודות, הדובי של הילדה (שהיא לא מוכנה להשאיר בבית), הכרית של הילד (שלא נרדם בלעדיה) ועוד עגלת תינוק ברכב המשפחתי שלכם, והנסיעה כל כך צפופה ולא נעימה שאתם שוקלים לוותר על החופשה לגמרי? אם אי פעם נסעתם כמשפחה לחופשה, רוב הסיכויים שהתיאור הזה לא זר לכם בכלל. אבל... אתם יודעים שאפשר גם אחרת? אפשר לנסוע בנעימים, בשקט, בתחושה מרווחת, ללא צפיפות, וממש בקלות? השכרת רכב 7 מקומות או השכרת ואן 9 מקומות – הפתרון האידיאלי עבורכם!

 

(מקור:  http://www.chilloutpoint.com/funny/good-times-in-the-car-funny-driving.html)

הלוגיסטיקה של החופשה המשפחתית


השכרת ואן או רכב גדול עשויה להיות אופציה משתלמת מאד במקרה ומדובר בהסעה של מספר גדול ואיסוף אנשים.
בתקופת הקיץ כל המשפחות אוהבות לצאת לחופשות. בין אם מדובר בנסיעה של 10 ימים לקלאב נופש ביוון ובין אם מדובר בסוף שבוע באילת, החודשים הללו מביאים עמם שפע של פעילויות לכל משפחה. יחד עם זאת, משפחות רבות חוששות מהיציאה לחופשה, לא בגלל החופשה עצמה (ואפילו לא בגלל מחירי התיירות האסטרונומים שמטפסים בקיץ) אלא בגלל הלוגיסטיקה המלווה ביציאה. המחשבה של לדחוס את כל בני המשפחה על כל פקלאותיהם אל הרכב המשפחתי הרגיל, כשזה מתלונן על זו שבועטת בו והנהג לא יכול לראות את השמשה האחורית מרוב עומס הציוד – יכולה לגרום לנו לא לרצות לנסוע בכלל!
הואנים מסוגלים להכיל 7-9 נוסעים בנוחות, ולאפשר גם מקום נדיב למטען. היושבים ברכב אינם מצטופפים ויכולים לנוח בנסיעה מנקודה אחת לשניה, ברכב מרווח ומפנק.

ומה עם המחיר - ואן, רכב 7 מקומות או שני רכבים?


את הדחיסה הזו אנו מרגישים גם בהרבה סיטואציות אחרות. אם אנחנו רוצים לנסוע כל המשפחה אל אירוע יחדיו, אפילו אם החלטנו סתם לקפוץ לאיקאה לקנות כמה דברים לילדים לקראת החגים, אנחנו מוצאים את עצמנו מתלבטים, כמה מקום יש ברכב, איך נכניס את הקניות, איך ניסע כולם ביחד, ואז עולה השאלה - אולי בכלל נתפצל לשני רכבים? פה נכנס נושא המחיר. הפיצול לשני רכבים כמעט תמיד ינצח, רק משום שהוא אינטואיטיבי יותר וגם לרוב אין ברירה אחרת, ואז כל חדוות הנסיעה יחדיו הולכת לאיבוד, וגם ההוצאות גדלות משמעותית – הרי שימוש בשני רכבים (אולי בכלל אין לנו שני רכבים בבית והיינו צריכים ללוות ממישהו רכב או לבחור השכרת רכב משפחתי נוסף) מעלה לרוב משמעותית את כמויות הדלק שנשפכות בהתאם, על שני הרכבים.  כלומר, כשהכל נכנס ברכב אחד, ואין צורך להעמיס מספר גדול יותר של רכבים, תהינו מחיסכון גדול בדלק.

ואן להשכרה בצבע אפור

השכרת רכב 7 עד 9 מקומות בארץ – הכי פשוט שיש


כיום, הפתרון של השכרת רכב קל יותר משדמיינתם. השכרת רכב 7 מושבים בארץ הפכה לקלה ונוחה ובעיקר, מאד משתלמת! כאשר אתם בוחרים השכרת רכב משפחתי גדול, אתם יודעים שכל בני הבית, כולל סבא וסבתא, יוכלו להכנס ביחד אל הרכב ולנסוע לאירוע, לטיול או לשדה התעופה עם כל המזוודות. מחירי השכרת הרכבים ירדו בשנים האחרונות, והיום השכרת רכב אינה מלווה בהוצאה עצומה של אלפי שקלים. הוצאה מינימלית על השכרת רכב משפחתי גדול היא לא רק הוצאה נוחה אלא הוצאה מוצדקת, שיכולה לחסוך הרבה מאוד כסף שהיה עולה לנו כל פתרון תחבורתי אחר! רכבים אלה גם מציעים 7 עד 9 מושבים נוחים ומרווחים, ולרוב גם תא מטען מרווח שיספיק לכל הציוד שלכם ועוד ישאר מקום. יתרון נוסף ברכבים אלו, במיוחד אם אתם שוכרים מחברה מוכרת וידועה כמו באדג'ט, הוא מצבו המשובח של הרכב – מזגן שיעשה לכם נעים בקיץ (ולא יהיה אף אחד מאחור שיצעק "אבא, חם לי!") וחימום שידאג שמזג האויר הקריר בחוץ לא ישפיע על החום שבפנים, מושבים נוחים ומרופדים, מכוניות במצב מכני מעולה, בלי חשש או פחד מלהתקע בדרך, ובעיקר – שירות אישי שיהיה שם עבורכם לכל אורך הדרך.אנו בבאדג'ט מציעים מגוון רחב של רכבים עם 7 מקומות או ואנים עם 9 מקומות להשכרה, לכל תקופת זמן ולכל צורך. פנו לאחד מ-15 הסניפים שלנו המצויים בפריסה ארצית ונשמח לסייע לכם בלמצוא את הפתרון הנוח ביותר עבורכם ועבור המשפחה שלכם!