למה כדאי להשכיר רכב לחודש ימים?

אחזקת רכב באופן שוטף יכולה להיות עניין יקר ולעיתים לא משתלם, במיוחד כאשר אתם לא זקוקים לרכב באופן יומיומי; דלק, טיפולים, תיקונים ובירוקרטיה, כל אלה גוזלים זמן יקר וכסף יקר עוד יותר. על מנת להימנע מהגזרות הכרוכות בהחזקת רכב, אך בכל זאת ליהנות מיתרונותיו, הומצא שירות השכרת הרכב, וכן, השירות ממש לא מיועד רק לשכירות ליום או יומיים. אז מהם היתרונות של השכרת רכב לתקופה ארוכה, מה העלות ואיפה הכי כדאי לעשות את זה? 
 

השכרת רכב – רק להכניס מפתח ולהניע


היתרונות של השכרת רכב הם רבים: חיסכון גדול בעלות האחזקה, שקט נפשי מבחינת כל מה שקשור לטיפולים ולבירוקרטיה, מוקד חירום שמספק מענה מקיף לכל בעיה שעלולה לצוץ ויכולת לקבוע את סוג הרכב ולתכנן את ההשכרה מספר חודשים מראש. השכרת רכב לטווח ארוך ממקסמת את היתרונות הללו ומבליטה נוספים. כאשר שוכרים רכב לתקופה ארוכה של יותר מכמה ימים או שבוע, המחיר מוזל בצורה משמעותית.

לצד זאת, האופן הדינאמי של השכרת רכב מאפשר לבחור את מועד ההשכרה לתקופה ספציפית, דבר חשוב עבור אילו שאינם זקוקים לרכב באופן שוטף אך זקוקים לו לפרק זמן ממוקד וארוך. האופציות הוורסטיליות הרבות של הרכבים אותם ניתן להשכיר מאפשרות לנו להתאים את הרכב אותו אנו בוחרים לצרכים שונים. כך, אם אנו צריכים לנייד משפחה גדולה או ציוד ברחבי הארץ נבחר רכב מרווח שמאפשר זאת, אם אנו יודעים כי נדרש לנסיעות מרובות ברחבי הארץ נבחר ברכב חסכוני בדלק, ואם אנו יודעים כי נשהה לא מעט זמן במקומות עם חנייה צפופה או מועטת, נלך על רכב מיני קומפקטי שיקל עלינו את החנייה.

השכרת רכב תוך זמן קצר

Sale photo created by standret - www.freepik.com

למי זה עשוי להתאים?


השכרת רכב לחודש עשויה להיות פתרון ממוקד וזול לאלו שאינם זקוקים לרכב באופן יומיומי ומעוניינים לחסוך את העלויות הכרוכות בכך. השכרה יכולה להיות פתרון מושלם למשפחות הרוצות לצאת לחופשה משפחתית ארוכה ללא תלות בתחבורה הציבורית. אם הן זקוקות לרכב משפחתי נוסף לאותה מטרה, כמו למשל עצמאים שקיבלו פרויקט במקום מרוחק או שעתידים לקיים סדרה של פגישות ברחבי הארץ, רכב מושכר לטווח מוגדר יכול להיות פתרון אידאלי.

בנוסף, השכרת רכב יכולה להתאים במיוחד לתקופת החגים כמו חגי תשרי או פסח, בהם יש צורך להתנייד ברחבי הארץ, לטייל ולהנות עם המשפחה במהלך החג, זאת מבלי שנצטרך להיות תלויים בהסעות, תחבורה ציבורית או מוניות בעלות גבוהה. 
 

מה לגבי המחיר?


השכרת רכב לתקופה ממושכת של כחודש תנוע החל מ-2,500 שקל ותעלה בהתאם לסוג הרכב ופרמטרים נוספים כמו גיל הנהג והיסטורית תאונות. באתר באדג'ט לדוגמא, ניתן לבחור את מועד תחילת ההשכרה, מועד הסיום, הסניף ממנו יילקח הרכב והסניף אליו יוחזר. בנוסף ניתן לבחור את הרכב שלכם מתוך מגוון רחב של קטגוריות כך שיענה בדיוק על הצרכים הנדרשים. בשל הפשטות והקלות של השכרת הרכב דרך ממשק האתר, ניתן לבצע את כל פעולת ההזמנה בכמה דקות, ובמרבית המקרים, כבר מהיום למחר. 

למה משתלם להשכיר רכב?

Sale photo created by diana.grytsku www.freepik.com

ומה לגבי ליסינג?


אם כבר אתם מוצאים את עצמכם נזקקים לרכב לתקופה ארוכה, ושוקלים לקנות רכב שישמש אתכם, תוכלו לבחור במסלול ליסינג שמשלב את הטוב משני העולמות. מחד, מסלול הליסינג מספק את אותו הראש השקט שתקבלו בעת השכרת רכב משום שאתם יודעים שאתם רוכשים רכב חדש, בטיחותי ומחברה אמינה.

מצד שני, אתם נמנעים מכאב ראש ועלויות של רכישת רכב. למעשה מבצעים חכירה, לתקופה של כמה שנים, אחריה תוכלו לבחור אם לרכוש את הרכב או להחזיר אותו, ללא התעסקות עם מכירה או ירידת ערך. אם שקלתם להשכיר רכב לתקופה של כמה חודשים ויותר, מומלץ לבדוק את מסלול הליסינג לעומק שכן ייתכן והוא יספק את הפתרון הנוח והמשתלם ביותר. חברת באדג'ט מגדילה ומציעה מבחר רכבים בליסינג פרטי גמיש המותאם לצרכים שלכם.