כתבה ב"ישראל היום" על שירות ה VIP של באדג'ט

הכותרות על השירות החדש שלנו – באדג'ט VIP – כבר בעיתון "ישראל היום":


חברת באדג'ט יוצאת לראשונה בישראל עם שירות חדש לשוכרי הרכב הנוחתים או הממריאים בנמל התעופה בן-גוריון. השירות החדש יזרז ויקל משמעותית את המעבר בתחנות השונות של נמל התעופה, יאיץ את ההתנהלות בעת השכרת הרכב וימנע טרחה ומאמץ מיותר של השוכרים.

מדובר בשירות שמאושר על ידי רשות שדות התעופה בשיתוף חברת Aero Handling המעניקה שירותים בנמל התעופה.


השירות, המוצע בכניסה לארץ או ביציאה ממנה, עולה 190 דולר, עד שישה אנשים. כך, למשל, השלבים בשירות בכניסה לארץ כוללים מפגש עם נציג VIP באזור המטוס, מעבר בתור VIP במשטרת הגבולות, סיוע באיסוף הכבודה, ליווי לתור VIP בדלפקי באדג'ט וקבלת רכב בהליך מזורז.
השירות מתאים גם למשפחות עם ילדים, לתיירים וללקוחות אשר מתקשים בהתנהלות בנמל התעופה. השירות אינו מחייב השכרת רכב יוקרתי, והלקוח יכול לשכור כל סוג רכב שבו יהיה מעוניין.


ללקוחות באדג'ט אשר אינם משתמשים בשירות ה VIP בתוך נמל התעופה, הושק שירות נוסף של הסעת VIP מאזור החזרת הרכב, מטרמינל 1 לטרמינל 3, בעלות של 15 דולר.


לדברי אריק זילבר, סמנכ"ל השיווק והשכרות הרכב בבאדג'ט: "ההתנהלות והשכרת הרכב בנתב"ג מסובכות וצורכות זמן רב. בסקרים בעולם עלה שהציבור מתקשה מאד בהחזרת רכבים בשדות תעופה בגלל הגודל ולחץ הזמן. זמן שווה כסף, ואנו מציעים ללקוחות אפשרות לחיסכון משמעותי בזמן במהלך היציאה או ההגעה לארץ, לצד נוחות מקסימלית בשירות".

 

באדג'ט בישראל היום

 

הכתבה נמצאת גם באתר ias