השכרת רכב לחתונה - עונת החתונות

 
 
נדמה שככל שהטמפרטורות בחוץ עולות, כך גדלה גם ערימת ההזמנות לאירועים המופיעה על סף דלתנו. החודשים בין מאי לאוקטובר הם חודשי האירועים במדינתנו הקטנטונת, ונדירים האנשים שלא מוצאים את עצמם מתניידים בין אירוע לאירוע, בין חגיגה למסיבה. כאשר הקיץ מתחיל לתת את אותותיו ברחובות, אנו מבינים כי הגיע הזמן להערך לאירועים הקרבים, בין אם מדובר ברכישת ביגוד חדש, הערכות לקראת אירועים נלווים (כמו אירוע חינה, עלייה לתורה אצל חתן בר מצווה ועוד), וכמובן סידור עניינים לוגיסטיים כגון הגעה נוחה לאירוע עצמו.
 


אז מדוע אנו צריכים לשכור רכב לחתונה?

רוב האנשים נהנים מלקחת חלק באירועים משמחים שכאלו, מתרגשים עבור האהובים שלהם ומחכים לשמוח בשמחתם, ויחד עם זאת, אין מי שלא נתקל לפחות פעם אחת בסיטואציה בה חתונה נערכת במרחק של שעתיים נסיעה ממקום המגורים. ולא רק המרחק הוא בעיה. גם כאשר אירוע מתקיים במרחק של חצי שעה נסיעה ממקום המגורים, אבל במושב מרוחק ומבודד, אליו תחבורה ציבורית לא מגיעה, אנו מוצאים את עצמנו בבעיה, ואפילו אם האירוע מתקיים בעיר מרכזית, גם אז ניתן להתקל בבעיה משום שלרוב חתונות מסתיימות לאחר שכבר אין תחבורה ציבורית פעילה, והאפשרות היחידה שנותרת זה לשלם הון תועפות על מונית. במקום לנסות ולמצוא פתרונות, לברר לגבי טרמפים ואפילו, חלילה, לשקול לוותר על האירוע, קיים פתרון פשוט, זמין ומהיר – השכרת רכב לחתונה!
 
השכרת רכב לחתונה היא הרבה יותר קלה ומשתלמת מששערתם. כל שעליכם לעשות זה למצוא את סניף באדג'ט הקרוב לביתכם – תוכלו להנות מ-15 סניפים הפזורים בכל רחבי הארץ - לבחור שעת איסוף, לקבל רכב חדש, נקי ומרשים, שמתאים בדיוק לצרכים שלכם ולנסוע בקלילות לאירוע. היתרון הגדול מתבטא כמובן בעצמאות שלכם, ביכולת לבחור מתי לצאת ומתי לחזור, היכן תעצרו בדרך, ואפילו מה תעשו יום למחרת החתונה, כאשר הרכב עוד ברשותכם.

השכרת רכב לחתן ולכלה

חתן וכלה ביום חתונתם נתונים תחת המון לחץ. לא רק עקב ההתרגשות מהמאורע, אלא גם כי יש המון להספיק, יש אינסוף סידורים גם לפני וגם אחרי האירוע. מההגעה למקום ההתארגנות, הנסיעה לשטח הצילום, הגעה לאולם/ גן האירועים, לעיתים החזרת הציוד והשימלה, ויש עוד, לא חסר. כך שגם החתן והכלה, או המשפחה הקרובה שלהם, יכולים לבחור בהשכרת רכב, כאפשרות הנוחה ביותר להתנייד בין כל אלה. תוכלו לשכור רכב שמתאים בדיוק למידותיכם (ומבטיח ששמלת הכלה תכנס בקלות וביעילות אל המושב האחורי) ולא להיות תלויים בדבר. רכב משלכם יהפוך את היום הלחוץ הזה לקל פי כמה. בנוסף, מי לא חולם על לנסוע ברכב יוקרה מקושט בסרטים צבעוניים ולקבל כמה צעקות של "מזל טוב!" מהעוברים ושבים..
 


כמה שעות או כמה ימים – זו השאלה!

כששוכרים רכב, ניתן לבחור מראש כמובן את תקופת ההשכרה. תקופת המינימום היא לרוב 24 שעות, למרות שתוכלו להחזיר את הרכב גם לפני כן, בתוך שעות הפעילות של הסניף, אבל אם תחליטו להתפנק ולקחת את הרכב כבר לכמה ימים (אם למשל מדובר בחתונה שמלווים לה כמה אירועים כמו חינה, מקווה, מסיבת רווקים ועוד שנפרשים על פני אותו שבוע), תוכלו לקבל תעריף מוזל. כלומר, כפי שמשתמע, ככל שתקופת ההשכרה שלכם ארוכה יותר, כך המחיר פר יום השכרה זול יותר.

השכרת רכב לכל אירוע

למרות שדובר כאן לא מעט על השכרת רכב לחתונה, השכרת רכב היא פתרון קל לכל אירוע עתידי, וגם סתם לתקופות בהם אתם זקוקים לניידות יתרה. למשל, אם לפניכם סוף שבוע ארוך וחופשי, ותכננתם ביקורים ונסיעות רבים, נוכחותו של רכב יכולה להקל מאד על ההתניידות ממקום למקום, ולהבטיח כי תצליחו לבקר בכל המקומות אליהם ביקשתם להגיע. כיום, הרכב הוא כבר לא מגבלה שמשאירה אתכם בבית, אלא הפתח שלכם לחופש ולעצמאות. וכל שאתם צריכים לעשות זה רק להחליט לאן...
 

השכרת רכב לחתונות

באדג'ט מציעה לכם שירותי השכרת רכב בכל הארץ, לחתונות ואירועים והכל בתנאים נוחים ומחירים אטרקטיביים במיוחד. תוכלו לבחור בנוחות את קטגוריית הרכב, את מיקום האיסוף וההחזרה, משך ההשכרה ותכנית הביטוח המועדפת - כל זאת דרך אתר האינטרנט.

נתראה בשמחות!