לקבלת הצעה אטרקטיבית, מלא את פרטיך

טיפים וכתבות על מכירת רכב

 

המדריך לקניית רכב

 
אם גם אתם הגעתם למסקנה שהגיע הזמן להיות בעלי רכב גאים (או לחילופין להחליף את מה שאתם נוהגים בו כיום למשהו הרבה יותר מפנק) הגעתם למקום הנכון. בפניכם כמה טיפים לקניית רכב שכל אדם צריך לדעת טרם הרכישה.
 
 
 
 

מהו מחירון לוי יצחק

 
מחירון לוי יצחק הוא המחירון המוערך והמקובל ביותר בכל בית עסק בישראל, לרבות סוכנויות ביטוח, סוכני נדל"ן ומוכרני רכב
 
 
 
 

נורות אזהרה ברכב - רשימה לדרך

מנורת דלק צהובה ברכב
 
נורות האזהרה ברכב הן רבות, מתחלקות לסוגים מובחנים ומעידות על בעיות ברמת דחיפות משתנה, כאשר עם חלקן אפשר להמשיך ולנסוע ולגשת למרכז שירות כשניתן, ואילו אחרות רומזות שכדאי שנעצור מיד את הרכב בצדי הדרך כדי למנוע נזק נוסף. קבלו מידע שימושי וברור אודות נורות אזהרה נבחרות ברכב.
 
 
 
 

על מה מקפידים כשקונים רכב יד שנייה

 
 
רכישת רכב נחשבת לקנייה השנייה בחשיבותה ובהיקפה (לאחר דירה). לכן, כדי להבטיח שתהיה לכם דרך צלחה - לפני שנכנסים לתהליך, ובמהלכו, ישנם דברים שכדאי לדעת. למטרה זו, ריכזנו עבורכם מדריך מפורט לקניית רכב יד שנייה, כמו גם הסברים על ההבדל בין קניית רכב יד שנייה מאדם פרטי לעומת קנייה מחברה מסודרת.
 
 
 
 
 

מאזדה 3 – כל מה שרציתם לדעת!

 
כמעט ואין ישראלי שלא מכיר את השם "מאזדה", משום שמאזדה, חברת כלי הרכב היפנית, הפכה למעשה להיות שם נרדף לאיכות יפנית אמיתית, והיא בין חברות הרכב הפופולריות ביותר בישראל ובעולם.
 
 
 
 
 

יונדאי (Hyundai) – איך הפכה החברה הקוריאנית לשם דבר בישראל?

 
יונדאי החלה להיות מיובאת לארץ החל משנת 1994 על ידי חברת "כלמוביל" והמכוניות של יונדאי נחשבות פופולאריות מאוד בישראל - בשנים 2014 - 2011 נמכרו בארץ יותר מכוניות של יונדאי מכל מכונית אחרת.
 
 
 
 

המכוניות של פורד (Ford) – נוסחה מנצחת לאורך זמן

 
מכוניות פורד (Ford) אמנם מיובאות באופן סדיר לישראל על ידי חברת "דלק מוטורס “ החל משנת 1999 , אך החברה הוקמה כבר ב- 1903 בארצות הברית, והינה אחת מיצרניות הרכב הוותיקות והגדולות בעולם, שכיום ממוקמת במקום ה- 5 בדירוג יצרניות הרכב בעולם ומקום שני בארצות הברית.
 
 
 
 

רנו (Renault) – פשטות ואיכות

 
עיקר המוניטין של החברה הוא בזכות המכוניות העירוניות הקטנות שלה, המשלבות גודל קומפקטי המאפשר ניידות קלה יותר בעיר תוך שמירה על רמת ביצועים מרשימה ונוחות מרובה לנוסעים.
בישראל רכבי רנו מיובאים על ידי חברת "קראסו" החל משנת 1948 ונחשבים כפופולאריים במיוחד בארץ.
 
 
 
 

מרצדס (Mercedes) – היהלום שבכתר תעשיית הרכב הגרמנית

 
מרצדס נחשבת כבר קרוב למאה שנים לפאר תעשיית הרכב הגרמנית. החברה, הידועה לרוב בתור מרצדס-בנץ, החלה לפעול עוד בתחילת המאה ה – 20 לאחר מיזוג בין שתי חברות רכבים ומנועים ידועות באותן שנים בשם בנץ ודיימלר. המיזוג יצר קונצרן רכב רחב ידיים ששילב את הידע וטכנולוגיה של שתי החברות ושימש להתנעת תעשיית הרכב הגרמנית.
 
 
 

עליה לא יעבדו

 
"כתבת 'נשים' קונה אוטו "
כתבה שפורסמה באתר אנרג'י על ידע הנשים של היום בכל נושא קניית רכב. דנה יופה יצאה לסיבוב בסוכנויות הרכב, לא פחדה לשאול שאלות וגילתה פניית פרסה ביחס לנשים בעולם הרכב.
 
 
 
 

איך ומה חשוב לדעת לפני רכישת רכב

 
"כתבת איך ומה חשוב לדעת שבאים לרכוש מכונית"
כתבה שהתפרסמה באתר ynet, אודות מה חשוב לדעת כאשר קונים רכב. רכישת רכב היא לא דבר של מה בכך ולפני שנכנסים למהלך, כדאי קודם לבחון את צרכי השימוש. אנחנו נוטים קודם כל לבחון את מרכיב הק"מ אך ישנם עוד כמה דברים שחשוב לדעת.