לקבלת הצעה אטרקטיבית, מלא את פרטיך

רכבי 2019 חדשים

כמדי שנה, בתחילת כל שנה, עולם הרכב מפתיע אותנו בחידושיו. אז מה צפוי לנו השנה בתחום הרכבים? מבחר גדול של מעל למאה ועשרים דגמים חדשים ומחודשים, כניסה זהירה של רכבים היברידיים וחשמליים, עיצובים חדשים לדגמים קיימים, מסכי מולטימדיה משוכללים ומערכות בטיחות מתקדמות מאפיינות את הדגמים החדשים בהם אנו צפויים להתקל בשנה הקרובה. עבור חלק מהדגמים, מועד תחילת השיווק כבר ידוע. אחרים, המועד המדויק בו יהיו זמינים לקהל הצרכנים הישראליים ייקבע בהמשך השנה. אז למה יש לנו לצפות?...
 

רכבי מיני

ניסאן מיקרה – הדגם החדש של ניסאן מיקרה מגיע אלינו מעט באיחור. הוא מתאפיין בעיצוב ופלטפורמה חדשים, הגדלה משמעותית של הממדים לעומת הדגם הקודם עם תוספת של 17 ס"מ לאורך, 7.7 ס"מ לרוחב ו-6 ס"מ לגובה ומנועים חדשים בני 3 צילינדרים טורבו בנפח של 1.0 ל' ובהספק של 100 או 117 כ"ס. הדגם יגיע עם תיבת הילוכים ידנית או אוטומטית רציפה.
פורד פיאסטה – דור שביעי ודגם חדש המבוסס על פלטפורמת הדגם הקודם. בסיס גלגלים קצר ביחס למקובל כיום בפלח (249.5 ס"מ) ועיצוב פנימי שאמור להגדיל את המרחב הפנימי. הדגם יוצע עם מנוע 1.0 ליטר טורבו (100 כ"ס) ותיבה אוטומטית-פלנטרית עם שישה הילוכים.
סיטרואן C1 – מתיחת פנים לדגם הסופר מיני הפופולרי שלצד שינוי קוסמטי קל הדגם יציע מערכת מולטימדיה משודרגת בתא הנוסעים, מערכות בטיחות מתקדמות ושיפור במנוע 1.0 ל' שמבטיח עמידה טובה יותר בתקני זיהום האוויר, ושיפורים בחוזק המנוע: 72 ב"ס לעומת 69 ב"ס ורמת החיסכון בביצועים.
אאודי A1 - דגם חדש בעל שפה עיצובית חדשה, מעט יותר ארוכה, צרה ונמוכה ביחס לדגם הקודם. תא המטען הפך מרווח יותר וכעת עומד על 335 ל', תוספת של 65 ל' לעומת הדגם הקודם. הדגם מגיע בגרסת חמש דלתות בלבד ומבוסס על המנועים הקיימים והמוכרים. הדגם החדש צפוי להגיע עם מסכי מולטימדיה משדרגים ומערכות בטיחות מתקדמות הכוללות התרעת שמירת מרחק, בלימת חירום אוטונומית הכוללת זיהוי הולכי רגל ורוכבי אופניים ובקרת סטייה מנתיב עם היגוי אקטיבי בין היתר.

 

אאודי 2019
https://www.carsguide.com.au/car-reviews/audi-a1-2019-72016

רכבים משפחתיים

טיוטה קורולה – דגם היברידי שיושק לראשונה גם בגרסת סאדן, עם מערכות בטיחות מתקדמות שישווקו בכל הדגמים ומערכות מולטימדיה משודרגות. הרכב יוצע גם בדגמי האצ'בק וסטיישן ובשתי רמות גימור נוספות שיכללו בין היתר גג שמש חשמלי, כניסה ללא מפתח וחיישן גשם.
יונדאי אקסנט i25 – דגם מחודש לאחד הרכבים הפופולריים בארץ, בעיקר בציי הרכב ובחברות הליסינג. הדגם המחודש מעט גדול יותר: תוספת של 1.5 ס"מ לאורך ו-3 ס"מ לרוחב. השיפור המשמעותי הוא באיכות החומרים ושיפור בטיחות המרכב לצד מערכות בטיחות מתקדמות ומעבר מתיבת הילוכים בת 4 הילוכים ל-6 הילוכים.
מאזדה 3 – הדור הבא של המכונית הוותיקה יציע עיצוב אלגנטי יותר עם גרסאות האצ'בק וסדאן. השינויים המשמעותיים ביותר פנימיים: לוח מחוונים מוגדל עם מסך מולטימדיה בולט, שדרוג באפשרויות האבזור ומנוע בנזין חדש בו ההצתה מתבצעת על ידי דחיסה ולא על ידי מצת חשמלי, בדומה למנועי דיזל.
סקודה סקאלה – דגם חדש לגמרי לחברת סקודה שהוצג לראשונה בפתח תקווה וצפוי להגיע ארצה ברבעון השלישי. הדגם מציע עיצוב חדשני לצד תא מטען גדול במיוחד בנפח 467 ל' עם מערכת ארגון פנימית שכוללת רשתות אחסון והפרדה, ווי תלייה ועוד. גם רמת האבזור הפנימי משודרגת וכללת מגשים מתקפלים למושבים, תאורת לד פנימית בשני צבעים, מסך מולטימדיה צף בגודל 9.2 אינץ'' האחוריים ואפילו מטרייה נשלפת מדלת הנהג. הדגם מבוסס על פלטפורמת MQB A0 של קבוצת פולקסוואגן עם אפשרות למערכות בטיחות מתקדמות משולבות.
 

סקודה סקאלה 2019
https://www.carsguide.com.au/car-news/skoda-scala-2019-revealed-mazda-3-fighting-hatch-breaks-cover-at-last-72283

 

קרוסאובר

טיוטה ראב 4 – גרסה היברידית בהוזלת מחיר משמעותית, מנוע 2.5 ל' והספק של 218 כ"ס המתבסס על פלטפורמת TNGA הקשיחה. תא מטען גדול בנפח 580 ל', אבזור מפנק עם תאורת לד, צג מולטימדיה גדול בגודל 9 אינץ' ובקרת אקלים מפוצלת. הדגם מגיע מאובזר עם מערכות בטיחות מתקדמות שכוללות מערכת בלימת חירום אוטונומית, תיקון סטייה מנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית, מעבר אוטומטי לאורות גבוהים וזיהוי תמרורים.
סוזוקי ויטרה – הדגם החדש של הקרוסאובר הזה עבר מתיחת פנים עיצובית והחלפת מנוע בנזין 1.6 ל' למנוע טורבו בנזין בנפח 1.4 ליטרים בהספק 140 כ"ס. לדגמים המשווקים בחו"ל נוספו גם מערכות בטיחות מתקדמות אך עדיין לא ידוע אם גם הן יעשו עלייה ויגיעו לשיווק בארץ.
סיטרואן 5C איירקרוס – דגם המבוסס על פלטפורמת EMP2 וכולל מנוע טורבו בנזין 4 צילינדרים בנפח 1.6 ליטרים ובהספקים של 165 או 200 כ"ס, עם תיבת 8 הילוכים אוטומטית פלנטרית. הדגם מגיע עם כל הפינוקים המקובלים ברכבי סיטרואן – בידוד רעשים, מושבים נוחים, חומרים רכים למגע, וקונסולה מרכזית רחבה. דגם היברידי צפוי בשנת 2020.

סיטרואן אייקרוס 2019
https://www.carsguide.com.au/car-news/citroen-c5-aircross-2019-hybrid-concept-revealed-ahead-of-paris-70909

 

 

עמודים רלוונטיים נוספים:

המדריך לקניית רכב
מהו רכב היברידי
רכבי מיני מומלצים
רכב עד 50,000 ש"ח
רכב אוטומטי או ידני - מה כדאי
תפריט מכירת רכב
לכל הכתבות