לקבלת הצעה אטרקטיבית, מלא את פרטיך

מהו היונדאי המומלץ ביותר?

התשובה לשאלה מהו רכב היונדאי המומלץ ביותר תלויה בלא מעט גורמים: כמה אנשים מתעדים לנסוע ברכב דרך קבע? למה הרכב מיועד? עד כמה אתם משתמשים בתא האחסון מאחור? האם מרבית הנסיעות שלכם הן עירוניות? ועוד לא דיברנו על העדפות אישיות של נהגים... יונדאי הוא הרכב שישראלים כל כך אוהבים שנותן את השילוב המושלם של בטיחות, קידמה, חסכנות, עיצוב ונוחות.
 
ברבעון הראשון לשנת 2021, שהייתה שנה עמוסה במסירת רכבים חדשים לאחר שנת הקורונה העצלה – יונדאי הצליחו להתברג היטב במקום השני במסירות רכבים, שניים בלבד לרכבי טיוטה המבוקשים בישראל. החברה מציעה מגוון רחב של דגמים אשר יכולים לתת מענה הולם לכל נהג, בדיוק בהתאם לדברים החשובים ללקוח.
 

יונדאי i10 – מיני שובבה וזריזה במיוחד

 
יונדאי i10 מגיעה עם מנוע 1.2 סמ"ק במגוון רחב של גימורים ועיצובים הנותן מענה מתאים לשלל טעמים. לאחר מתיחת פנים, רכבים אלו מציעים רמת אבזור גבוהה יחסית לסגמנט ומערכות בטיחות מתקדמות כגון בלימה אוטונומית במצבי חירום (FCA), בקרה אקטיבית של סטייה מנתיב (LKA), מעבר אוטומטי בין אורות גבוהים ונמוכים, התראה על תחילת נסיעה של רכב מלפנים (LVDA) ומערכת התראה על עייפות הנהג (DAW). מצלמה אחורית מאפשרת חנייה קלה גם במקומות קשיים וצפופים.
 
 
חשוב לציין כי למרות השיפורים שבוצעו בריווח המושב האחורי, הדגם הזה עדיין מעט צפוף מאחור. במידה שהוא צפוי להיות מאוכלס דרך קבע  – כדאי לחשוב על דגם מעט גדול יותר. החדשות הטובות הן כי מדובר ברכב חסכוני מאד בצריכת הדלק, לכן אם לא מדובר ברכב עבור משפחה – מדובר בבחירה אידיאלית.
 
 
הורים השוקלים רכב עבור צעירים שזה להם רכבם הראשון יכולים להיות רגועים – מערכות הבטיחות החדישות ישמרו על חיי הנהגים החדשים לא רק על ידי התראה אלא גם על ידי התערבות אקטיבית בנהיגה בעת הצורך.
 

יונדאי i20 – הגרסה המשודרגת של יונדאי גטס

עדיין בקטגוריית הסופר מיני, יונדאי i20 מציעה ביצועים טובים מעט יותר במיוחד בדגמים החדשים שעברו שדרוג עיצובי ומבני. אם יונדאי i10 מאובזרת במערכות בטיחות מתקדמות יחסית לגודלה, הרי שיונדאי i20 אף מתעלה עליה. בנוסף למערכות שיש באחותה הקטנה היא כוללת גם מערכת אקטיבית למניעת התנגשות בעת מעבר נתיב (BCA), מערכת אקטיבית למניעת תאונה בנסיעה לאחור (RCCA), בקרת שיוט ומערכות מותאמות לנסיעה עם ילדים כגון מערכת למניעת שכחת ילד במושב האחורי (ROA).
 
הריווח המשופר בדגם זה על כל שש רמות הגימור שהוא מציע, מעניק פתרון חסכוני מאד (17.5 ק"מ לליטר) גם לזוג עירוני עם ילד, ואפילו מאפשר אחסון של סלי הקניות מהשוק בתא המטען. מנוע של 1000 סמ"ק נותן מענה דינמי זריז ויעיל לנסיעות עירוניות ויצלח בהצלחה גם עליות תלולות בזכות מנוע שלושה צילינדרים טורבו כפול.
 

הגרסה החדשה של יונדאי אקסנט

 
יונדאי מציעה דגם של רכבים משפחתיים קטנים – כמו יונדאי i25 או בגרסתו החדשה - יונדאי אקסנט. דגם זה מציע שדרוג מבחינת נוחות הישיבה ומתאים בהחלט גם לנסיעה של ילדים או מבוגרים מאחור. גם תא המטען גדול יחסית. דגם זה מהווה אפשרות נוספת למי שמחפש דגם משפחתי קטן ויעיל עם מקום לרגלי הנוסעים מאחור ותא מטען מרווח.
 

יונדאי אקסנט

יונדאי אקסנט החדשה

יונדאי אקסנט חזית

 

יונדאי אלנטרה – היברידית משפחתית מפנקת

 
משפחה תוכל לרכוש את הגרסה הזו של יונדאי, יונדאי אלנטרה וזאת ללא התלבטות כלל – דגם 2021 של יונדאי אלנטרה מציע את הטוב שבכל העולמות, לצד גימור ברמת רכב מנהלים הכולל גם גג שמש נפתח, מראות חשמליות מתקפלות ואיתות במראות. הרכב מציע מערכות בטיחות מתקדמות ומלאות לצד נוחות ישיבה במושב האחורי ותא מטען מרווח במיוחד. ההנעה ההיברידית היא חסכונית במיוחד: יותר מ-22 ק"מ לליטר בנזין. בקרת שיוט אדפטיבית, מערכות סיוע לזינוק בעלייה, פגושים סופגי אנרגיה, קורות חיזוק בדלתות ונטרול אוטומטי של הנעילה המרכזית בזמן תאונה ההופכים את המשפחתית הזו לבטוחה במיוחד. לצד גימור ועיצוב מרווח מדובר ברכב חסכוני אשר ישרת בנוחות ויעילות כל משפחה.
 

יונדאי טוסון

גם לאלו המחפשים רכב פנאי יש ליונדאי מה להציע – יונדאי טוסון הוא רכב שטח שבגרסת 2021 מציע שדרוג ועיצוב ייחודיים עם פנסי לד קדמיים בעיצוב חדשני, עיצוב דלתות זוויתי וזנב מכונף. הכניסה לרכב נוחה וידידותית לכולם, ונוחות הישיבה בו היא רבה.
 
תא מטען ענקי עם סף הכנסה נמוך מאפשר לאחסן את כל הנדרש ויותר, גם לנסיעה משפחתית לטיול ברחבי הארץ. עיצוב הפנים משדר גם הוא חדשנות ויוקרתיות עם מסכים דיגיטליים, שליטה בהילוכים באמצעות מתגים ואיכות הרכבה טובה.
 
גם רכב הפנאי הזה מצויד במיטב מערכות הבטיחות האקטיביות המתקדמות, שמבטיחות שלא רק תצאו בשלום אלא גם תגיעו בשלום ליעדכם.
 
רוצים לרכוש את דגמי יונדאי הנוספים הנמכרים בבאדג'ט? אתם מוזמנים להיכנס לעמור מכירת הרכב.

יונדאי טוסון 2021

יונדאי טוסון החדשה דגם 2021