לקבלת הצעה אטרקטיבית, מלא את פרטיך

רכב 7 מקומות מומלץ

 

רוב הרכבים שאנו מכירים מציעים 5 מקומות ישיבה נוחים, אך קיים שוק שלם של מכוניות המיניוואנים והרכבים המסחריים בישראל. סגמנט זה מציע מבחר רחב של מכוניות בעלות 7 מקומות ישיבה אשר מיועדות למשפחות ברוכות ילדים או לכל אדם אחר אשר זקוק לרכב פרטי המסוגל להסיע כמות יחסית גדולה של אנשים. מכוניות אלו לעתים משמשות גם את אלו הזקוקים להעברה סחורה או ציוד על בסיס יומיומי כחלק מהעבודה שלהם (לא כולם מתאימים, תלוי בדגם הרכב). אם גם אתם מעוניינים ברכישת רכב 7 מקומות, אספנו עבורכם כמה מרכבי המיניוואנים הטובים ביותר כדי שתוכלו לשקול ולבצע את הבחירה הטובה ביותר עבור המשפחה או העסק שלכם.

רכב 7 מקומות קטן גדול


אם אתם מעוניינים במיניוואן קומפקטי ונוח, שגם לא זולל הרבה דלק, טויוטה ורסו הוא הרכב שלכם. מודל 2017 של רכב זה כולל מנוע בנפח 1,800 סמ"ק המספק עד 147 כוחות סוס, עם צריכת דלק של 11.6 ק"מ לליטר בדרך עירונית, 18.5 ק"מ לליטר בדרך בינעירונית ובממוצע – 15.2 ק"מ לליטר. הורסו מגיע עם תיבת הילוכים אוטומטית רציפה ומאופיין בנוחות, מרווח פנימי ואיכות חומרים גבוהה. גם במדד הבטיחות הוא מפתיע, עם 5 כוכבי בטיחות במבחני הריסוק, מערכות ABS, EBD, ו-BAS, 7 כריות אוויר, מערכת בקרת יציבות אלקטרונית ומערכת איזופיקס – הלא היא התקן לעיגון כיסאות תינוק במושב האחורי באופן הבטוח ביותר. כאשר מדובר במשפחה שלנו, בטיחות היא מעל הכל, לכן למשפחה בעלת 4-5 ילדים, זהו הרכב המושלם.

טויוטה ורסו

רכב 7 מקומות חיית שטח


כל חובב רכבי השטח ודאי מכיר את מיצובישי אאוטלנדר, ככל הנראה בגרסת 5 המושבים. כעת ודאי תשמחו לשמוע כי קיימת גם גרסת 7 מושבים, איכותית, מפנקת וחזקה לא פחות מהדגם המוכר, מרווחת מאחור, מאובזרת ובעלת צריכת דלק מעולה. מודל 2016 האוטומטי מגיע עם תיבת הילוכים אוטומטית רציפה ומנוע בנפח 2,000 סמ"ק המפיק 150 כוחות סוס. האאוטלנדר עומדת על צריכת דלק עירונית של 13.2 ק"מ לליטר, ובגרסת ה-2X4: 17.9 ק"מ לליטר בדרך בינעירונית ו-15.9 ק"מ לליטר בממוצע. בגרסת ה-4X4 – 17.2 ק"מ לליטר בדרך בינעירונית ו-15.6 ק"מ לליטר בממוצע. מדובר גם ברכב בטיחותי מאוד, המצויד במערכות ABS, EBD, ו-BAS, מערכת בקרת יציבות אלקטרונית ו-7 כריות אוויר – נתונים אשר הקנו לו לא פחות מ-5 כוכבי בטיחות במבחני הריסוק.

מיצובישי אאוטלנדר

רכב מומלץ גם למשפחה וגם לציוד


רנו, החברה הצרפתית המוכרת, מוסיפה לרשימה גם את רנו קנגו, מסחרית קטנה ונוחה שתוכל לשמש גם למשפחה גדולה אך גם להעברת ציוד וסחורה, אם צריך. היא חסכונית ונוחה, ומגיעה הן עם תיבת הילוכים ידנית והן עם אוטומטית, הן עם מנוע בנזין והן עם מנוע דיזל – רק תבחרו. הקנגו החדשה, שהושקה בשנת 2014, עברה גם מתיחת פנים חיצונית וגם שינוי פנימי. מנוע הבנזין (תיבה אוטומטית) בעל נפח של 1,600 סמ"ק, ומנוע הדיזל (תיבה ידנית) בעל נפח של 1,500 סמ"ק, ו-90 כוחות סוס. דגם הדיזל מציג נתונים מרשימים גם בגזרת צריכת הדלק – 23.2 קילומטרים לליטר דיזל בנסיעה בינעירונית, 21.2 קילומטרים לליטר בנסיעה עירונית. למרות שהרכב מוגדר כרכב מסחרי, הוא מצויד באבזור של מכונית משפחתית לכל דבר – מערכת שמע איכותית, חיישני גשם, 6 כריות אוויר, וגם כאן במערכות ABS, EBD, ו-BAS ומערכת עיגון איזופיקס לכסאות התינוק ולנוחות המשפחה!

רנו קנגו אפורה

עמודים רלוונטיים נוספים:

המדריך לקניית רכב
מהו רכב היברידי
רכבי מיני מומלצים
רכב עד 50,000 ש"ח
רכב אוטומטי או ידני - מה כדאי
תפריט מכירת רכב
לכל הכתבות