לקבלת הצעה אטרקטיבית, מלא את פרטיך

רכב עד 40,000 ש"ח

 

כולם יודעים שרכב, חדש או משומש, הוא הוצאה יקרה. גם אם "נשכח" לרגע מעלויות התחזוקה שלו - כגון עלות הביטוח, אגרת הרישיון וכמובן הוצאות הדלק - עדיין מדובר במוצר יקר אשר יוציא מכיסנו אלפי שקלים, אם לא עשרות ואף מאות אלפים. אך לפעמים, ניתן למצוא "פנינה" במחיר נמוך ולקבל תמורה גבוהה הרבה יותר, ביחס לכסף שהשקענו. אז אם גם אתם בשוק ומחפשים רכב חדש, הנה כמה המלצות לרכב עד 40000 ₪, שלא ירוקן לכם את חשבון הבנק מחד ויספק תמורה מצוינת מאידך.

קודם כל – מה חשוב לבדוק?


חשוב לזכור שרכישת רכב, חדש או משומש, היא לא הוצאה חד פעמית. אמנם אנו משקיעים הרבה כסף במעמד קניית הרכב, אך ישנן עוד הוצאות רבות שילוו אותנו לאורך התקופה בה הרכב ישרת אותנו. הוצאות אלו הן ספציפיות לכל דגם של רכב, ואף לכל רכב ספציפי. בשילוב עם מצבו של הרכב, משפיעים הגורמים הללו על מחירו של הרכב בעת הקנייה. כמה מן האלמנטים המשפיעים על מחירו של הרכב הספציפי הם: מספר הקילומטרים שנסע הרכב, מספר בעלויות קודמות, מצבו הכללי של הרכב ועלות האגרה בחידוש הרישיון לרכב. כל אלו יכולים להפחית או להעלות את מחירו הספציפי של הרכב במעמד הקנייה.

רכבי מיני עד 40,000


רכבי המיני כובשים את הכבישים, בעיקר בזכות תצרוכת דלק נמוכה (בדרך כלל), קלילות ומחיר לא גבוה. אם אתם רוצים רכב מיני ואוהבים את חווית הנהיגה, לכו על יונדאי i10 בשנתונים 2014-2015, הרכב מצויד במנועי 1000עד 1200 סמ"ק המפיקים עד 87 כוחות סוס ו-5 מושבים. המנוע החזק יחסית, בשילוב עם רמת הבטיחות של הרכב – 6 כריות אוויר וארבעה כוכבים במבחני הריסוק האירופאיים – הופכים את ה-i10 לרכב מעולה לצעירים ומבוגרים כאחד, וכאמור, לרכב מומלץ עד 40000 ₪, בהתאם לשנתון בו בחרתם.

ואם ברכבי מיני עסקינן, איך אפשר שלא לדבר על קיה פיקנטו, רכב המיני המוכר והאהוב של החברה והרכב הנמכר ביותר בישראל מאז שנת 2015. מודל 2015 של הרכב המעולה הזה, הוא בעל מנועי 1,000 עד 1250 סמ"ק. לדגם הידני נתוני צריכת דלק ממוצעת של 22.2 ק"מ לליטר, מצויד במערכות ABS, EBD ו- BAS, בעל 6 כריות אוויר וארבעה כוכבים במבחני הריסוק. הפיקנטו מאובזרת גם במושב אחורי מתקפל, כך שמדובר ברכב יד 2 עד 40000 ₪ שבהחלט נותן תמורה אמיתית למחיר.

קיה פיקנטו צבע כחול

ומה לגבי רכב גדול יותר?


אלו מכם שירצו רכב יותר גדול במחיר נמוך יחסית, או מחפשים סוג של רכב משפחתי מומלץ עד 40000 ₪, ישמחו לשמוע שיונדאי i20 שנתון 2014 עומד בקטגוריה זו. מדובר ברכב נוח ואמין, בעל מנועי 1,200 עד 1400 סמ"ק עם צריכת דלק ממוצעת של 20.4 ק"מ לליטר. הרכב מצויד במערכות ABS ו-EBD, 6 כריות אוויר ובקרת יציבות אלקטרונית. מכלול מערכות הבטיחות של ה-i20 העניקו לרכב זה 5 כוכבי בטיחות במבחני הריסוק האירופאיים!

רכב נוסף ששווה לבדוק הוא הפורד פוקוס 2013 שניתן למצוא במחירים של עד 40000 ₪ או ממש מעט מעל.

 

 

לסיכום


ההמלצות שניתנו כאן הן כמובן רק המלצות; השוק מוצף ברכבים נהדרים, אמינים ואיכותיים במחיר של עד 40000 ₪. אמנם רכישת רכב חדש מהניילונים היא מהנה מאד, אך רכבים רבים מאבדים מערכם סכום ניכר כאשר נרכשים כחדשים, בעוד שרכישה של מודל אחד או שניים אחורה, שלא "מהניילונים", תוזיל משמעותית את העלות ותאפשר לכם לעמוד בתקציב שהצבתם לעצמכם ולהתחדש ברכב איכותי!

עמודים רלוונטיים נוספים:

רכבים חסכוניים בדלק
תפריט מכירת רכב
מידע על רכבי פורד
מידע על רכבי יונדאי
מידע על רכבי רנו
מידע על רכבי קאיה
מידע על רכבי מרצדס
יונדאי i20 מול יונדאי i30