לקבלת הצעה אטרקטיבית, מלא את פרטיך

מרצדס – היהלום שבכתר תעשיית הרכב הגרמנית

 

מרצדס נחשבת כבר קרוב למאה שנים לפאר תעשיית הרכב הגרמנית. החברה, הידועה לרוב בתור מרצדס-בנץ, החלה לפעול עוד בתחילת המאה ה – 20 לאחר מיזוג בין שתי חברות רכבים ומנועים ידועות באותן שנים בשם בנץ ודיימלר. המיזוג יצר קונצרן רכב רחב ידיים ששילב את הידע וטכנולוגיה של שתי החברות ושימש להתנעת תעשיית הרכב הגרמנית. מכוניות מרצדס נהפכו עם השנים לשם נרדף למכוניות בעלת איכות לא מתפשרת ורמת בטיחות גבוהה של הנוסעים, תוך שילוב של עיצוב וסגנון מיוחדים ברמת פאר מרשימה, שהפכו את המכוניות של מרצדס לאחת המכוניות היוקרתיות בעולם. בישראל דגמי מרצדס מיובאים על ידי חברת "כלמוביל" החל משנת 1962, וגם כאן, כמו ברחבי העולם, נחשבים לרכבי יוקרה ולסמלי סטטוס.

הדגמים הפופולאריים ביותר

בניגוד לחברות אחרות, אשר בוחרות להתמקד בסוג מסוים של דגמי רכב, חברת מרצדס מצליחה לשלב בין ייצור של מכוניות משפחתיות לבין ייצור רכבי עבודה עוצמתיים ואמינים כמו אוטובוסים, מובילים ומשאיות אותם ניתן לראות נעים על הכבישים הבין עירוניים כמעט בכל מדינה בעולם. חברת מרצדס בחרה לפתח את המכוניות שלה כסדרות מתפתחות ולא כדגמים נפרדים ובכך לשמור על המוניטין הקיים, תוך שיפור הביצועים מדגם לדגם. גולת הכותרת של החברה בתחום הרכבים המשפחתיים היא כמובן סדרת ה S-Class שהפכה לשם דבר בכל הקשור ברכב יוקרה בעל עמידות גבוהה, רמת בטיחות גבוהה ושיפורים טכנולוגים מתמידיים תוך שמירה על סגנון ייחודי ומפואר שזיכה אותה לא פעם בכינוי "המכונית הטובה בעולם". בתחום רכבי השטח נמצאת סדרת ה- G-Class ובה נמצאים מספר דגמי ג'יפים לשטח ופנאי המובילים בתחומם בזכות רמת הביצועים ויכולת העבירות שלהם בשילוב עם בטיחות הנוסעים, כמובן שניתן גם דגש על רמת הגימור והעיצוב הייחודית רק למרצדס. הדגם מרצדס GLE של שנת 2018 מוגדר כ SUV עם לב ונשמה של מכונית ספורט, הרכב איתו אפשר ליהנות מכל העולמות.
כיום בישראל נמכרים לא מפחות מ-22 דגמי מרצדס, בקטגוריות סדאן והאצ'בק, רכבי קופה, רכבי פנאי ושטח, וכמובן רכבי ספורט יפהפיים.

ניתן למצוא רכבי מרצדס למכירה מיד ראשונה ושניה כאן

מה צפויים לראות בשנים הבאות בחברת מרצדס?

כחלק מהמגמה העולמית, מרצדס משקיעה כיום רבות בתחום המכוניות האוטונומיות והיא מובילה במחקר ופיתוח לא רק של מכוניות פרטיות, אלא גם בתחום המשאיות ללא נהג. לא מזמן אף ערכה החברה ניסוי מוצלח של משאית אשר נסעה לבדה בכבישי גרמניה מיעד אחד לשני ללא עזרת נהג. בתחום המכוניות הפרטיות, לחברת מרצדס יש כבר מספר דגמים אשר מוגדרים כחצי אוטונומיים, למשל היכולת לחנות של הרכב לחנות בעצמו ובכך לשחרר את הנהג מפעולה זו. גם בישראל דגמים אלה יובאו בשנים האחרונות. אין ספק כי טכנולוגיה זו תחלחל מדגמי הפאר של החברה גם אל שאר הדגמים המשפחתיים ויהיו בנמצא בכל רכב בשנים הקרובות.
עד שזה יקרה, חברת מרצדס עומלת תמיד על שיפורי הדגמים הקיימים. השנה היא צפויה לעדכן את רכב השטח מסדרת ה- G-Class ולהחזיר אותו מג'יפ עירוני לתפקידו האמיתי – ג'יפ שטח לכל דבר. במרצדס מבטיחים שלדה קלה יותר ומנוע חזק יותר בשילוב תיבת הילוכים ומתלים משופרים שיהפכו אותו לחיית שטח אמתית.
בנוסף, בחרה מרצדס לחזק את חברת הבת שלה Smart המייצרת מכוניות עירוניות קטנות, מתוך הבנה כי בעולם שנהיה יותר ויותר צפוף ואורבני, יש צורך אמיתי במכוניות קטנות ומשוכללות היכולות לנוע יותר בקלות בתוך כבישי העיר.

עמודים רלוונטיים נוספים:

תפריט מכירת רכב
מידע על רכבי פורד
מידע על רכבי יונדאי
מידע על רכבי רנו
המכונית הכי יקרה בעולם