לקבלת הצעה אטרקטיבית, מלא את פרטיך

המכונית הכי יקרה בעולם

מי מאתנו לא חולם לנסוע על מכונית יוקרה, גדולה, חזקה ומרווחת, אשר תענה על כל צרכינו ביתר פינוק ואסתטיקה? אך החלום בהקיץ מתבהר כאשר אנו רואים את תווית המחיר בעל 6-7 הספרות (בש"ח) על מכוניות אלו. אז מה תגידו, אם תראו מכונית השווה כמה מיליוני דולרים? אספנו עבורכם את מצעד המכוניות היקרות בעולם. וכן, יש אחת היקרה עד כדי גיחוך.

"לתת גז" בארצנו הקטנטונת

שוק מכוניות היוקרה והספורט בארץ, הוא לא מהפורחים בעולם. כנראה בגלל יוקר הייבוא של מכוניות כאלו ואולי בכלל זוהי העובדה כי אין בארצנו הקטנטונת כבישים מתאימים על מנת "לתת גז" כמו שצריך במכונית כזו ו"לקרוע" את הכביש. אז מה בכל זאת יש לנו בארץ?

אאודי R8

בין המכוניות היקרות ביותר שנמכרו בארץ, ניתן למנות את אאודי R8 שנמכרה במחיר של 1.5 מיליון ש"ח. למעשה, זוהי מכונית העל הראשונה אשר שווקה בישראל והיא מצוידת במנוע 5,200 סמ"ק המספק 540 כוחות סוס, המאפשרים לה להאיץ ל-100 קמ"ש תוך 3.5 שניות ולהגיע למהירות מרבית של 320 קמ"ש.

אאודי R8

פרארי 488

גם פרארי 488 שווקה בארץ, ולמרות שהיא מכונית הפרארי הזולה ביותר, היא עדיין עולה כמו דירת 3 חדרים במרכז תל אביב. אם יש לכם 2.5 מיליון ש"ח פנויים תוכלו לקנות את המכונית בעלת מנוע ה-3.9 ליטרים המספק 670 כוחות סוס. אם רכשתם אותה, תוכלו להגיע ל-100 קמ"ש תוך 3 שניות ולמהירות מרבית של 330 קמ"ש.

פרארי 488

ונעבור לכסף הגדול

אם תהיתם על מה נוהגים עשירי העולם, עכשיו זה הזמן שלכם להתרכז.

קוניגסאג אגרה

קוניגסאג, יצרנית מכוניות על שוודית שלא כל כך מוכרת בארץ (מאותן הסיבות שהזכרנו), הציגה את דגם ה"אגרה" שלה. 1.5 מיליון דולר (כ-5.5 מיליון ש"ח) של שרירים זועמים, עם מנוע המספק לא פחות מ-910 כוחות סוס והאצה מאפס למאה קמ"ש ב-3 שניות!

קוניגסאג אגרה

בוגאטי ויירון

ודאי שמעתם גם על בוגאטי ויירון. גם אם לא, כדאי לכם לדעת שהמכונית העוצמתית הזו קיבלה גם גרסת סופר ספורט, המציעה מהירות שלא חלמתם עליה: 415 קמ"ש לפי הנתונים הרשמיים של החברה, כאשר בפועל הצליח נהג המבחן שלהם לקבוע שיא גינס כאשר הגיע למהירות שלא לא פחות מ-431 קמ"ש. כל התענוג הזה יעלה לכם כ-2.6 מיליון דולר, שהם כ-9.5 מיליון ש"ח.

בוגאטי ויירון

הטוענות לכתר

מייבאך אקסלרו

אי שם בשנת 2005, הוצג לראשונה בברלין דגם ה"מייבאך אקסלרו" של חברה מרצדס בנץ. רכב היוקרה הזה הוא בעל 700 כוחות סוס, מאיץ מאפס ל-100 קמ"ש תוך 4.4 שניות ויכול להגיע למהירות מרבית של 351 קמ"ש. אך מה שבאמת מיוחד במכונית הזו, הוא שהיא יוצרה במהדורה מוגבלת. כמה מוגבלת? יחידה אחת בלבד! מחיר הרכב הזה, אם רציתם לדעת, הוא כ-8 מיליון דולר (כ-29 מיליון ש"ח).

מייבאך אקסלרו

רולס רויס Sweptail

גם הרולס רויס Sweptail נמצאת ברשימת רכבי היוקרה היקרים בעולם. חוץ ממנוע 6.75 ליטרים המפיק 453 כוחות סוס, תהנו כמובן גם מהנוחות והיוקרה שבנסיעה במכונית של רולס רויס. המכונית הזו בנויה באופן ידני, וההשראה לבנייתה לקוחה מסגנון המכוניות בשנות ה-20 וה-30. ומה המחיר? 12.8 מיליון דולר – קצת יותר מ-43.5 מיליון ש"ח.

רולס רויס Sweptail

כל כך יקרה שזה מצחיק - זונדה HP Barchetta

מנוע 6 ליטרים V12. 789 כוחות סוס. האצה מאפס למאה קמ"ש ב-3.1 שניות. מהירות מרבית של 355 קמ"ש.
כל אלו הם הנתונים של דגם הזונדה HP Barchetta, מבית פגאני. מדובר במכונית על, חזקה להפליא ויקרה להחריד: מחירה עומד על 15 מיליון יורו, כ-62.5 מיליון ש"ח!

זונדה HP Barchetta


 

עמודים רלוונטיים נוספים:

רכבי מיני מומלצים
מידע על רכבי מרצדס
תפריט מכירת רכב
מידע על רכבי פורד
רכב עד 40,000 ש"ח