לקבלת הצעה אטרקטיבית, מלא את פרטיך

רנו – פשטות ואיכות

 

חברת רנו הוקמה כחברה משפחתית לבית רנו והינה אחת מחברות הרכב הוותיקות והמוכרות בעולם, תחילת פעולתה בצרפת בסוף המאה ה19. במשך שנים נחשבה למובילה בתחום המכוניות הפרטיות וכמעורבת ובעלת הצלחות בתחום הספורט המוטורי. חברת רנו פונה לרוב לשוק הפרטי ואף הייתה הראשונה להציג דגם של מכונית מיני-ואן אשר זיהה את הצרכים העירוניים החדשים של משפחות בעידן החדש. בשנות השמונים של המאה העשרים נכנסה לקשיים כלכליים אך הצליחה למצוא את דרכה החוצה מהם, להשתקם, ולחזור להיות אחת מיצרניות הרכב המובילות, תודות לאיחוד עם חברת ניסאן היפנית ולהתמקדות חזרה בייצור של מכוניות עירוניות ואיכותיות.

עיקר המוניטין של החברה הוא בזכות המכוניות העירוניות הקטנות שלה, המשלבות גודל קומפקטי המאפשר ניידות קלה יותר בעיר תוך שמירה על רמת ביצועים מרשימה ונוחות מרובה לנוסעים.
בישראל רכבי רנו מיובאים על ידי חברת "קראסו" החל משנת 1948 ונחשבים כפופולאריים במיוחד בארץ. חברת "קראסו" אף זכתה בפרס היבואן המצטיין מחברת רנו עצמה. 

מהם הדגמים הפופולאריים ביותר?

אחד הדגמים הפופולאריים ביותר של החברה הוא ה-"מגאן"; דגם זה הוא דגם משפחתי בעל אופי ספורטיבי המשלב נוחות מרבית למשפחה בעלת 5 נפשות תוך הפגנת ביצועים מרשימים ושמירה על בטיחות ואחיזת כביש. דגם פופולארי נוסף הוא הרנו "קליאו" אשר נחשבת כאחת ממכוניות המיני הראשונות. דגם זה נולד לאחר זיהוי הצורך הגובר במכונית עירונית לשימוש יומי. בזכות עיצוב חכם הפכה ה"קליאו" למכונית מועדפת לניוד בתוך העיר תוך שמירה על תחושה מרווחת ונוחה אצל יושבי הרכב.

בתחום רכבי העבודה דגם רנו קנגו נחשב כמוביל בקטגוריות רכבי הובלות קטנים המשמש כרכב הובלה עירוני. הרכב מספק יכולת נשיאה של משקל כבד על ידי שימוש נכון בכוח המנוע ועיצוב נכון המאפשר ניצול מקסימלי של השטח, תוך שמירה על ממדיים קטנים של הרכב עצמו המאפשר לו להגיע בקלות ממקום למקום. לא בכדי ניתן לראות אותו הרבה בשימוש בצה"ל כרכב הובלה אשר יודע גם לרדת לשטח.

ניתן למצוא רכבי רנו למכירה מיד ראשונה ושניה כאן


ומה מתוכנן בעתיד בחברת רנו?

מבחינה טכנולוגית רנו ממשיכה להשקיעה במה שהיא עושה הכי טוב וזה רכבים עירוניים. עיקר תשומת הלב מופנית לתחום הרכבים החשמליים המייתרים שימוש בדלק. הדגם הכי מתקדם בתחום זה הוא ה- "זואי" אשר אף נבחר כדגם אשר מוביל את פרויקט הרכבים החשמליים השיתופיים בעיר חיפה הודות להתאמה שלו לצרכים תחבורתיים עירוניים וזיהום האוויר הנמוך שלו בעקבות השימוש במנוע חשמלי. בעבר הייתה רנו מעורבת גם בפרויקט הרכב החשמלי "בטר פלייס" בארץ.

בנוסף, צפויה רנו לשפר את הדגם המשפחתי הפופולארי שלה, רנו מגאן, על ידי ריענון המראה והעיצוב והפיכתו ליותר ספורטיבי ועדכני תוך שמירה על נוחות ובטיחות הנוסעים, מבלי לשכוח כי בסופו של דבר זהו רכב משפחתי בעל צרכים ייעודים, למשל תא מטען גדול יותר. בין שאר השיפורים שיתווספו יהיו מחשבים ומסכי מולטימדיה שיאפשרו לשלוט על כל הרכב דרך מסך אחד, ואמצעי בטיחות מתקדמים בהתאם להתפתחות הטכנולוגית בתחום.

עמודים רלוונטיים נוספים:

תפריט מכירת רכב
מידע על רכבי פורד
מידע על רכבי יונדאי
על רכבי מרצדס