יונדאי I25 2015 למכירה

תוצאות חיפוש:

יונדאי I25, שנת 2015

יונדאי I25 למכירה - יד שניה וראשונה

יונדאי I25 למכירה בבאדג'ט

מעוניינים לקנות יונדאי I25 במצב מצוין? חברת באדג'ט מציעה מגוון רכבי יונדאי למכירה.
במשך שנים רבות הייתה מוכרת יונדאי I25 כיונדאי אקסנט, והייתה לאחת מהמכוניות המשפחתיות האמינות ביותר בשוק. כחלק ממתיחת הפנים שקיבל הדגם, הוא הושק מחדש בישראל כ- יונדאי I25 ונוספו לו לא מעט פיצ'רים לנוחות הקהל הישראלי כמו מסך מגע מובנה לשליטה על מערכת השמע, ומגוון רחב של אפשרויות הנעה הכולל תיבה ידנית ואוטומטית, הראשונה עם 5 או 6 הילוכים והשנייה עם 4 או 6 הילוכים. בנוסף, מיותר לציין כי גם המראה החיצוני קיבל שדרוג משמעותי מהעיצוב המשעמם מעט של יונדאי אקסנט והוא מציג קווים מודרניים מאד, עם דגש על נוחות נסיעה ותא מטען נרחב.

ביצועי רכב יונדאי i25


מנועי הרכב מוצעים לקהל בנפח 1.4 ליטר או 1.6 ליטר, עם 109 ו-124 כוחות סוס, בהתאמה. . אורך הרכב עומד על 437 סנטימטרים, רוחבו עומד על 170 סנטימטרים, מיכל הדלק מכיל 43 ליטרים וכאמור, תא המטען מפנק עם 465 ליטרים מרווחים של מקום, כ-75 ליטרים יותר מדגם אקסנט הישן. גם על הבטיחות שמו דגש משמעותי ביונדאי עם 6 כריות אוויר, מערכת ABS ובקרת יציבות, והאבזור מפנק במיוחד עם דיבורית בלוטות', מחשב דרך, מראות חשמליות, הגה מתכוונן ומרווח נהדר לרגלי הנהג. כל האפיונים הללו הופכים את יונדאי I25 למכונית משפחתית נוחה, אמינה ואטרקטיבית.

אצלנו בבאדג'ט תוכלו לרכוש יונדאי I25 בתנאי מימון נוחים ביותר, הכוללים 100% מימון ועד 60 תשלומים. רכבינו מגיעים עם רמת אבזור גבוהה מאוד ותיק רכב מפורט, בו מצוינים כל הטיפולים.
בנוסף, יש אפשרות לרכוש ולהנות ממסלול אחריות מורחב "באדג'ט גולד", חבילה מקיפה במיוחד הכוללת אחריות על מגוון רחב יותר של מכלולים ברכב ולתקופה של שנתיים.
לנוחותכם, לבאדג'ט 15 סניפים הפרוסים בכל הארץ, מעפולה ועד אילת.
*המלאי מוגבל. אין כפל מבצעים והטבות. התמונה להמחשה בלבד.
החברה רשאית להפסיק את המבצע בכל עת.
המחיר של לוי יצחק מתייחס למחיר רכב בבעלות פרטית ללא הפחתות.
מכירת רכב