מאזדה 2 למכירה

תוצאות חיפוש:

מאזדה 2

מאזדה 2 למכירה בבאדג’ט

מאזדה 2 למכירה בבאדג’ט

רוצה לקנות מזדה 2 יד ראשונה במצב מצוין? חברת באדג'ט מציעה מגוון של מזדה 2 למכירה.
מאזדה 2 היא רכב הסופר-מיני הצעיר והעדכני של חברת מאזדה היפנית. שני הדורות הראשונים של מאזדה 2 (הנקראת גם מאזדה דמיו בשווקים בינלאומיים) היו שונים בעיצובם ומטרתם, אך הדור השלישי של הרכב הפתיע בעיצוב חדשני ותג מחיר אטרקטיבי, מה שזיכה את הדגם בפרס "מכונית השנה" הבינלאומי בשנת 2008. הדור השלישי שווק בין השנים 2007 ל-2014, ומשנת 2014 ועד היום נמכר בהצלחה הדור הרביעי של הרכב – מאזדה 2 החדשה. לדור השלישי והרביעי כאחד יש מנוע 1,500 סמ"ק נמרץ ואנרגטי שמבטיח צריכת דלק נמוכה וביצועים איכותיים. בדורות הראשונים שודכה מאזדה 2 לתיבה אוטומטית רגילה, עם 4 הילוכים, אך בדור החדש ביותר היא מפתיעה עם תיבה אוטומטית טיפיטרוניק עם 6 הילוכים.

מאזדה 2 החדשה

מלבד השינוי בתיבת ההילוכים, הדור החדש של מאזדה 2 התחדש בטכנולוגיה המהפכנית של מאזדה, המצורפת לכל אחד מדגמי החברה החדשים הנקראת skyactiv. טכנולוגיה זו גורמת לצריכת הדלק לרדת משמעותית ולמנוע למצות את הפוטנציאל הביצועי שלו עד תום. מידות הרכב מעט גדלו בדגם החדש, וניכר כי ניתנה תשומת לב מרובה לעיצוב הפנים, בדגש משמעותי על נוחות הנהג. האבזור, בצורה האופיינית למאזדה, הוא עשיר ומהנה עם דיבורית בלוטות' מקורית, מסך מולטימדיה, חיבורי אודיו רבים, מצלמת רוורס ובקרת שיוט. בדור החדש יהנו הנהגים ממנוע 1,500 סמ"ק עם 111 כ"ס בניגוד ל-102 כ"ס בדורות הקודמים ותאוצה של 0 ל-100 ב10.3 שניות, בניגוד ל-12.1 בדור קודם. המאזדה החדשה מציגה שינוי גם במימדי הרכב כאשר אורך הרכב גדל ל-406 סנטימטר, בניגוד ל-392 סנטימטר בדגמים הקודמים, בסיס הגלגלים התרחב מ-249 סנטימטר ל-257 סנטימטר, ותא המטען קיבל שדרוג מגודל של 250 ליטרים ל-280 ליטרים.

אצלנו בבאדג'ט תוכלו לרכוש מאזדה 2 בתנאי מימון נוחים ביותר, הכוללים 100% מימון ועד 60 תשלומים. רכבינו מגיעים עם רמת אבזור גבוהה מאוד ותיק רכב מפורט, בו מצוינים כל הטיפולים.
בנוסף, יש אפשרות לרכוש ולהינות ממסלול אחריות מורחב "באדג'ט גולד", חבילה מקיפה במיוחד הכוללת אחריות על מגוון רחב יותר של מכלולים ברכב ולתקופה של שנתיים.
לנוחותכם, לבאדג'ט 15 סניפים הפרוסים בכל הארץ, מעפולה ועד אילת.
*המלאי מוגבל. אין כפל מבצעים והטבות. התמונה להמחשה בלבד.
החברה רשאית להפסיק את המבצע בכל עת.
המחיר של לוי יצחק מתייחס למחיר רכב בבעלות פרטית ללא הפחתות.
מכירת רכב