ניסן אקו מיקרה 2015 למכירה

תוצאות חיפוש:

ניסן אקו מיקרה, שנת 2015

ניסן מיקרה למכירה בבאדג'ט

ניסן מיקרה למכירה בבאדג'ט

מעוניינים לקנות ניסן אקו מיקרה במצב מצוין? חברת באדג'ט מציעה מגוון רכבי ניסן למכירה.

ניסן אקו מיקרה היא רכב הסופרמיני הפופולרי של חברת ניסן היפנית, אשר נוצרה בשנת 1982. לרכב 4 דורות קודמים, כאשר שניים מהם, הדור השלישי והרביעי שווקו ומשווקים עד היום בישראל. דגם המיקרה היה פופולרי מאד בישראל בשל מימדיו הצנועים והנוחים ותג המחיר האטרקטיבי, כמו גם החסכון בדלק, מה שהפך אותו לדגם אהוב על סטודנטים, צעירים וזוגות טריים, כמו גם אצל אנשים הגרים באזור עם מצוקת חנייה, בשל גודלו הקומפקטי המקל על כניסה לחנייה. הדור הרביעי, המשווק היום בארץ, מגיע בשתי גרסאות – גרסה ידנית וגרסה אוטומטית. כיום נקרא הדגם, אשר נקרא בעבר ניסן מיקרה, בשם "ניסן אקו מיקרה", בשל החסכון העצום בדלק שמציג הדגם בעל המנוע המשופר, עם כמעט 20 קילומטרים של נסיעה לכל ליטר של דלק, לפי הצהרות היצרנית.

על הרכב


הגרסה הידנית מגיעה עם מנוע בנזין בנפח 1.2 ליטרים, 80 כוחות סוס. הגרסה האוטומטית מגיעה עם מנוע זהה, אך עם תיבת הילוכים אוטומטית רציפה, חסכונית יותר מתיבות אוטומטיות אחרות באותו סגמנט. אורך הרכב הוא 382.5 סנטימטרים, רוחבו 166.5 סנטימטרים, גובהו 151 סנטימטרים. נפח תא המטען שלו הוא 265 ליטרים ומיכל הדלק מכיל 41 ליטרים. אבזור הרכב כולל 6 כריות אוויר, בקרת סטייה מנתיב, מראות חשמליות מתקפלות, דיבורית Bluetooth ומערכת שמע הנשלטת מההגה ועוד. עיצובה החיצוני של המיקרה מקורי ומיוחד, אך במתיחת הפנים האחרונה שעברה, לוטשה מעט צורתה העגלגלה והייחודית, על מנת שתדמה קצת יותר לאחיותיה מאותה יצרנית, כמו ניסן קשקאי, וכיום עיצובה מעט יותר סולידי ונקי, אך עדיין מרשים וצעיר.

אצלנו בבאדג'ט תוכלו לרכוש ניסן אקו מיקרה בתנאי מימון נוחים ביותר, הכוללים 100% מימון ועד 60 תשלומים. רכבינו מגיעים עם רמת אבזור גבוהה מאוד ותיק רכב מפורט, בו מצוינים כל הטיפולים.
בנוסף, יש אפשרות לרכוש ולהנות ממסלול אחריות מורחב "באדג'ט גולד", חבילה מקיפה במיוחד הכוללת אחריות על מגוון רחב יותר של מכלולים ברכב ולתקופה של שנתיים.
לנוחותכם, לבאדג'ט 15 סניפים הפרוסים בכל הארץ, מעפולה ועד אילת.
לבדיקת דגמים נוספים הכנסו לעמוד מכירת רכב.
*המלאי מוגבל. אין כפל מבצעים והטבות. התמונה להמחשה בלבד.
החברה רשאית להפסיק את המבצע בכל עת.
המחיר של לוי יצחק מתייחס למחיר רכב בבעלות פרטית ללא הפחתות.
מכירת רכב