טויוטה יאריס למכירה

תוצאות חיפוש:

טויוטה יאריס

טויוטה יאריס למכירה - יד שניה וראשונה

טויוטה יאריס למכירה בבאדג'ט

טויוטה יאריס היא אחת מהמכוניות הפופולריות ביותר בישראל, בעלת מוניטין גבוה של בטיחות, נוחות נסיעה ואמינות גבוהה. יאריס, מכונית בסגמנט הסופר-מיני, השייכת לחברת טויוטה היפנית, יצאה לשוק בשנת 1998 ועברה מאז שלושה דורות – 1998- 2005 הדור הראשון, 2005 – 2010 הדור השני, והחל מ-2010 ועד היום – הדור השלישי של הרכב, שמציע את אותו הרכב גם עם מנוע היברידי. בין הדור השני לשלישי נעשו מספר שינויים חשובים, כאשר העיקרי שבהם הוא החלפת תיבת ההילוכים הרובוטית בתיבה אוטומטית רציפה, מה שגרם לרכב, בדור החדש, להיות אף יותר פופולרי מקודמו. היאריס, בכל דורותיה, אך במיוחד בדור הנוכחי, זכתה לציונים מירביים בכל מבחני הבטיחות הבינלאומיים, והיא נחשבת למכונית הבטיחותית ביותר בסגמנט שלה.

על הרכב

מנוע: את היאריס תוכלו לרכוש כיום עם שני מנועים – מנוע היברידי ומנוע בנזין. מנוע הבנזין הוא מנוע בנפח 1.3 ליטרים (אותו ניתן לרכוש גם עם תיבת הילוכים ידנית וגם עם תיבה אוטומטית) בעל 112 כוחות סוס. המנוע ההיברידי הוא מנוע בנפח 1.5 ליטרים ועם 99 כוחות סוס. מנוע הבנזין יאיץ מ-0 ל-100 ב- 11.2 שניות, והמנוע ההיברידי ממש מעט מאחוריו עם 12 שניות.
אורך: 394.5 ס"מ
גובה: 151 ס"מ
רוחב: 169.5 ס"מ
נפח תא מטען: 268 ליטרים
מיכל דלק: 42 ליטרים בגרסת הבנזין ו-36 ליטרים בגרסה ההיברידית.
בטיחות: כפי שציינו מעלה, היאריס היא מכונית בטיחותית ומצוידת ב-7 כריות אוויר, בקרת יציבות ובקרת אחיזת כביש חכמה, מערכת התראה לבלימת חירום ועוד. בנוסף, מדובר ברכב מאובזר במיוחד, עם מערכת Toyota touch הייחודית, מערכת התנעה חכמה ועוד.

אצלנו בבאדג'ט תוכלו לרכוש טויוטה יאריס בתנאי מימון נוחים ביותר, הכוללים עד 100% מימון ועד 60 תשלומים. רכבינו מתוחזקים ומושבחים ברמה גבוהה מאוד, וכוללים תיק רכב מפורט בו מצוינים כל הטיפולים שהרכב עבר. בנוסף, יש אפשרות לרכוש ולהנות ממסלול אחריות מורחב "באדג'ט גולד", חבילה מקיפה במיוחד הכוללת אחריות על מגוון רחב יותר של מכלולים ברכב ולתקופה של שנתיים. לנוחותכם, לבאדג'ט 15 סניפים הפרוסים בכל הארץ, מעפולה ועד אילת.
 
מעוניינים לראות רכבים נוספים? הכנסו לעמוד מכירת רכב
*המלאי מוגבל. אין כפל מבצעים והטבות. התמונה להמחשה בלבד.
החברה רשאית להפסיק את המבצע בכל עת.
המחיר של לוי יצחק מתייחס למחיר רכב בבעלות פרטית ללא הפחתות.
מכירת רכב