טויוטה אוריס למכירה

תוצאות חיפוש:

טויוטה אוריס

טויוטה אוריס למכירה בבאדג'ט

טויוטה אוריס למכירה בבאדג'ט

מעוניינים לקנות טויוטה אוריס במצב מצוין? חברת באדג'ט מציעה מגוון של טויוטה אוריס למכירה.

טויוטה אוריס ("אוריס" מלטינית: זהב) היא המשפחתית הקומפקטית מבית ענקית הרכבים היפנית טויוטה. הדגם הראשון של האוריס יצא לשוק בשנת 2006 ושווק עד 2012, אז החליף אותו הדור השני והנוכחי של הרכב. הדור השני של הטויוטה נבנה בצורה רחבה יותר מאשר הדור הראשון, עם מרחב פנים מאובזר ומרווח יותר, בצורה שמזכירה את הטויוטה קורולה, הדגם המשפחתי הפופולרי ביותר של החברה. בעקבות הצלחתו של דגם הפריוס ההיברידי של החברה, החליטו בטויוטה לשדך לאוריס גם מנוע בנזין רגיל אך גם מנוע היברידי, לטובת אלו המעוניינים לחסוך משמעותית בהוצאות הדלק. הדור השלישי של טויוטה אוריס נמצא בתכנון ויושק ככל הנראה בדגמי 2019.

קצת על הרכב טויוטה אוריס


כפי שצוין, את טויוטה אוריס תוכלו לרכוש בשני סוגי מנועים – מנוע בנזין, בנפח של 1.6 ליטר, או מנוע היברידי בנפח של 1.8 ליטר. מנוע הבנזין יספק לכם 136 כוחות סוס, ותאוצה שתגיע מ0 ל-100 ב-10.8 שניות. המנוע ההיברידי יציע גם הוא 136 כוחות סוס, עם הבדל זניח בתאוצה: מ-0 ל-100 ב-10.9 שניות. שני המנועים משודכים לתיבת רציפה, גם למטרות חסכון בדלק. הדגם ההיברידי מגיע בשני תתי-דגמים, כאשר אין בהם הבדל מכני, אלא שדגם ה-Hybrid Sky מציע חלון גג זכוכית פנורמי ומרשים. אורכה של האוריס הוא 433 סנטימטרים, רוחבה 176 סנטימטרים, גובהה 147.5 סנטימטרים, תא המטען שלה מכיל 360 ליטרים, ונפח מיכל הדלק הוא 50 ליטרים.

אצלנו בבאדג'ט תוכלו לרכוש טויוטה אוריס בתנאי מימון נוחים ביותר, הכוללים 100% מימון ועד 60 תשלומים. רכבינו מגיעים עם רמת אבזור גבוהה מאוד ותיק רכב מפורט, בו מצוינים כל הטיפולים.
בנוסף, יש אפשרות לרכוש ולהנות ממסלול אחריות מורחב "באדג'ט גולד", חבילה מקיפה במיוחד הכוללת אחריות על מגוון רחב יותר של מכלולים ברכב ולתקופה של שנתיים.
לנוחותכם, לבאדג'ט 15 סניפים הפרוסים בכל הארץ, מעפולה ועד אילת.

לבדיקת דגמים נוספים הכנסו לעמוד מכירת רכב.


 

*המלאי מוגבל. אין כפל מבצעים והטבות. התמונה להמחשה בלבד.
החברה רשאית להפסיק את המבצע בכל עת.
המחיר של לוי יצחק מתייחס למחיר רכב בבעלות פרטית ללא הפחתות.
מכירת רכב