סקודה סופרב למכירה

תוצאות חיפוש:

סקודה סופרב

סקודה סופרב למכירה יד שניה וראשונה

סקודה סופרב למכירה בבאדג'ט

מעוניינים לקנות סקודה סופרב במצב מצוין? חברת באדג'ט מציעה מגוון רכבי סקודה למכירה.

סקודה סופרב היא מכונית המנהלים המרווחת והמרשימה של חברת סקודה, יצרנית הרכב הצ'כית, החברה בקבוצת פולקסווגן. סקודה סופרב היא למעשה אחד מהדגמים הראשונים של חברה סקודה והיא יוצרה לראשונה בשנת 1934, כאשר אז הייתה רכב יוקרה מרווח. היא יוצרה בכמה גרסאות עד שיצאה לגמלאות. בשנת 2001 הציגה סקודה את הדור הראשון של סקודה סופרב המודרנית, כרכב מנהלים, בשנת 2008 יצא הדור השני שלה, אשר שווק עד שנת 2015, ובאותה שנה, כצפוי, הושק הדור השלישי – גדול ומרווח יותר, עם מנועי 4 צילינדרים הנעים בין 1.4 ליטר ל-2.0 ליטר ובדגמים מסוימים, האצה מ-0 ל-100 ב-5.8 שניות – נתון מרשים לכל הדעות.

על הרכב


סקודה סופרב היא כאמור, רכב מנהלים, אשר מצטיין במרווח נוח ובנתוני בטיחות מרשימים מאד. מדובר ברכב עם נוכחות על הכביש ומימדים רחבי ידיים, המהווים שינוי מפתיע בעיקר בהשוואה לשאר דגמי המותג המצטיינים בקומפקטיות. המרווח, הן הקדמי והן האחורי (של 157 מ"מ לרגליים!), מאפשר נסיעה של 5 נוסעים בנוחות ובנעימים, ובתוספת של תא מטען בנפח אדיר של 584 ליטרים, אין ספק שמדובר ברכב השם דגש משמעותי על נוחות ומקום. את הסקודה תוכלו לרכוש עם מנוע 1.4 ליטר טורבו, מנוע 1.8 ליטר טורבו או 2.0 ליטר טורבו, המגיע עם 280 כוחות סוס ותיבת הילוכים דו מצמדית עם 6 הילוכים. בנוסף, הרכב מגיע בגרסת יוקרה או גרסה ספורטיבית, עם 7 או 9 כריות אוויר (בהתאם לגרסה) ושלל אבזורי בטיחות מרשימים במיוחד. אורך הרכב 484 סנטימטרים, רוחבו 181 סנטימטרים, מיכל הדלק שלו מכיל 60 ליטרים והמהירות המירבית אליה תוכלו להגיע בנסיעה ברכב היא 220 קילומטרים לשעה.

אצלנו בבאדג'ט תוכלו לרכוש סקודה סופרב בתנאי מימון נוחים ביותר, הכוללים 100% מימון ועד 60 תשלומים. רכבינו מגיעים עם רמת אבזור גבוהה מאוד ותיק רכב מפורט, בו מצוינים כל הטיפולים.
בנוסף, יש אפשרות לרכוש ולהנות ממסלול אחריות מורחב "באדג'ט גולד", חבילה מקיפה במיוחד הכוללת אחריות על מגוון רחב יותר של מכלולים ברכב ולתקופה של שנתיים.
לנוחותכם, לבאדג'ט 15 סניפים הפרוסים בכל הארץ, מעפולה ועד אילת.
*המלאי מוגבל. אין כפל מבצעים והטבות. התמונה להמחשה בלבד.
החברה רשאית להפסיק את המבצע בכל עת.
המחיר של לוי יצחק מתייחס למחיר רכב בבעלות פרטית ללא הפחתות.
מכירת רכב