לקבלת הצעה אטרקטיבית, מלא את פרטיך

רכב 0 קילומטר


מה זה ומהם היתרונות?

 
לקנות רכב חדש זו חוויה. מרגישים ההתרגשות כשנכנסים בפעם הראשונה לרכב ויודעים שהוא ואתם תבלו יחד הרבה שעות בעתיד הקרוב. להריח את הריח של הרכב החדש, לקלף את הניילונים מהמושבים ולגלות את הרכב שמסתתר מתחת. רבים חושבים שמדובר במותרות – למי יש היום את סכום הכסף הדרוש כדי לקנות במחיר מלא רכב חדש? אבל יש אופציות נוספות. אחת מהאופציות שהכי כדאי להכיר – רכב 0 קילומטר דרך חברות השכרת רכב וליסינג. לא מדובר על עוד שיטת מימון לרכב חדש, מדובר על מהפכה של ממש, דרך חדשה לחשוב על נסיעות ורכבים, כי מהיום, רכבים חדשים מגיעים בהנחות של עד עשרות אחוזים ממחיר השוק, וכן, עם 0 קילומטרים על המד!

היתרונות בקניית רכב חדש 0 קילומטר


ישנם יתרונות רבים בקניית רכבי 0 קילומטר:
 
1. להתחדש -  התחושה של קבלת רכב חדש מהניילונים שלא משתווה לתחושה של קניית רכב שהיה בשימוש קודם.
 
2. בטיחות - כיום, עם ההתפתחויות הטכנולוגיות, כל שנה הרכבים שיוצאים הם בטוחים יותר. מערכת מובילאיי, לדוגמה, לא הייתה קיימת כלל ברכבים לפני שמונה שנים. היום מדובר בטכנולוגיה נדרשת על מנת לקבל ציון של חמישה כוכבים במבחני הריסוק האירופאים. גם אם ניקח רכבים מלפני שנתיים ושלוש, עדיין רובם אינם מצוידים במערכת. היום כמעט כל הרכבים החדשים מגיעים עם מערכת זו שמספקת התראה לפני התנגשות חזיתית, סטייה מנתיב, אי שמירה על מרחק או על המהירות המותרת. מדובר במערכת שיכולה להציל את החיים. מחר, טכנולוגיות נוספות יתווספו וישפרו את בטיחות הנהיגה עוד יותר – ורק רכישת רכבי 0 קילומטר תבטיח כי תיסעו ברכב הכי בטיחותי שקיים.
 
3. נוחות - גם הנוחות משתפרת עם חידוש דגמי הרכבים. האם באמת ניתן להשוות בין רכב עם רדיו AM FM וחוגה ידנית לשליטה על מערכת שמע אוטומטית מההגה, אפשרות להתחבר ישירות לסלולרי ולהציג את תוכנו על גבי מסכי מגע ועוד? כל אלו חידושים של הדגמים האחרונים. רכישת רכב 0 קילומטר 2019 או אחרי היא זו שתספק לכם את הנוחות הנוספת, זו שכשהיא תהיה שלכם לא תבינו איך יכולתם בלעדיה.
 
4. חסכון - בשנים האחרונות יש דגש חזק מאד על איכות הסביבה ויצירת רכבים שרמת זיהום האוויר שלהם מופחתת בהרבה מרכבים ישנים יותר. אחת הדרכים היא טכנולוגיה היברידית שהתחילה כבר לפני 20 שנה על ידי היצרנית טויוטה, והמשיכה את דרכה אצל יצרנים רבים נוספים, המוציאים עוד ועוד דגמים בכל שנה. הנהיגה ברכבים אלו לא רק חוסכת במזהמים, ולא רק נעימה וקלה, אלא גם חסכונית בצורה משמעותית ללקוחות.
 
 

אז מה הסוד ואיך ניתן להגיע לרכבי 0 קילומטר בלי לקרוע את הכיס?

 
התשובה היא פשוטה יותר ממה שחשבתם: רכישת רכבי 0 קילומטר כרכבי יד שנייה. בשיטה זו, חברות הליסינג מנצלות את כח הקנייה הרב שברשותן ורוכשות מיבואני הרכב רכבים חדשים, ישירות מהניילונים, אבל במחירים שרוכשים פרטיים רק יכולים לחלום עליהם.
מה מרוויחים מזה היבואנים אתם שואלים? הם מרוויחים ממכירת כמויות נכבדות של רכבים מדגם מסוים.
ומה מרוויחות חברות הליסינג אתם שואלים? חברות הליסינג הן עתה הבעלים "יד ראשונה" של הרכבים הללו והן יכולות להציע את הרכבים בהנחה לכם, אלו שמחפשים רכבי 0 קילומטר. בגלל ההנחות הגדולות שהחברות קיבלו מהיבואנים, הן יכולות להציע את הרכבים הללו לצרכנים הפרטיים בהנחות גדולות ועדיין לצאת גם מורווחות מהעסקה.
וזה בעצם הסוד - שילמתם רק חלק ממחיר הרכב וקיבלתם לשימוש פרטי מלא רכב 0 קילומטר מהניילונים.
 

מה לגבי אחריות?

 
האחריות היא של היבואן לקנות רכב 0 קילומטרים זה אומר הרגשה טובה, לדעת שאתם בידיים בטוחות ונוחות יותר, לדעת שהמכונית שבה תיסעו – כולה שלכם, וכל זה בהנחה גדולה. רכב חדש מהיבואן מאבד אחוזים ניכרים מערכו בשנייה שיצאתם מהסוכנות – עלות שמתגלגלת עליכם כרוכשים אך אין לה שום משמעות מעשית לגבי איכות וטיב הרכב. בקניית רכבי 0 קילומטר אפשר בקלות לחסוך את ירידת הערך הזו ואף יותר, הרבה יותר.

 
 
בנוסף, תוכלו כבר להתחיל ולחפש את הרכב הבא  שלכם לפי תפריט מכירת הרכב של באדגט.
 
בהצלחה ונסיעה טובה!