לקבלת הצעה אטרקטיבית, מלא את פרטיך

השכרת רכב בחו"ל עם באדג'ט

לבאדג'ט השכרת רכב מ 3200 תחנות ברחבי העולם, מחירים אטרקטיביים ושרות ברמה גבוהה.
בחר את היעד הרצוי והזמן עכשיו!
 
כולנו אוהבים לנסוע לחו"ל. מידי שנה כמות הישראלים הפוקדים את טרמינל הטיסות היוצאות של נתב"ג רק הולך וגדל כאשר הטירוף מגיע בתקופת הקיץ. ישנם הרבה יעדים אטרקטיביים לנסוע אליהם בעולם, כך שניתן לגוון ומידי שנה לבלות את החופשה השנתית במקום אחר. האופציה לראות עולם ודברים חדשים קוסמת לרבים מאיתנו.
כולנו שואפים להיות עצמאיים כאשר אנו טסים לחו"ל, לא להיות תלויים בתחבורה ציבורית ופשוט לשכור רכב שיאפשר לנו להגיע למקומות מעניינים ומרתקים. כיום השכרת רכב בחו"ל היא עניין של לחיצת כפתור ואנחנו בבאדג'ט נשמח לדאוג כי החופשה הבאה שלכם תהיה עצמאית מתמיד.
 

השכרת רכב בכל העולם

אם בעבר היה צורך להגיע עד לנמל התעופה או לעיר גדולה בשביל למצוא רכב סביר להשכרה, כיום בעידן המודרני השכרת רכב בחו"ל היא נוחה מאוד וניתן לסגור אותה עוד בטרם הנסיעה או במהלך החופשה. אף פעם לא מאוחר מדי וזהו תהליך שיכול להתבצע כולו דרך המחשב.
לבאדג'ט יש סניפים להשכרת רכב בכל רכבי העולם -בנמלי תעופה מרכזיים, בערים גדולות וגם בערים קטנות יותר. כמעט בכל מדינה  שאליה תגיעו במסגרת החופשה שלכם בחו"ל (במיוחד באירופה ובארה"ב) תוכלו למצוא סניפים של באדג'ט, במידה והתחלתם  את החופשה שלכם במקום אחד וסיימתם אותה במקום אחר, ניתן להחזיר את הרכב לסניף באדג'ט הקרוב.
 

הזמנה נוחה וקלה

השכרת רכב בחו"ל באמצעות באדג'ט היא קלה ונוחה. כל מה שצריך לעשות זה לגשת לתפריט ההשכרה, לבחור את היעד בעולם שממנו תרצו לקחת את הרכב, לבחור את סוג הרכב, לבחור את התאריכים שבהם הרכב יהיה בשימושכם, תאריך ההחזרה של הרכב וכן המקום בו תהיו מעוניינים להחזיר את הרכב (באותה המדינה).
לאחר ההזמנה תקבלו אישור הזמנה, פרטי יצירת קשר עם הסניפים וכתובתם.
באדג'ט מקפידה לשמור על סטנדרטים בינלאומיים קפדניים ומתחייבת כי חווית השכרת הרכב בחו"ל תהיה נעימה ופשוטה. במידה ותתקלו בבעיה צוותי השירות של באדג'ט יעמדו לרשותכם בכל שעה במרחק שיחת טלפון אחת וישמחו לסייע לכם בכל.
 
כתבות וטיפים:
 
השכרת רכב בארה"ב – טיפים מנצחים לטיול בטוח
 
השכרת רכב באירופה - כל מה שרציתם לדעת
 
השכרת רכב באיטליה - טיול שיש בו הכל