לקבלת הצעה אטרקטיבית, מלא את פרטיך

קנייה נכונה של רכב חדש

רכישה של רכב חדש יכולה להוות הגשמת חלום; פעמים רבות השדרוג לרכב חדש תורם גם לשדרוג איכות החיים ולהתנהלות חיי המשפחה. אין דבר המשתווה לחוויית הנהיגה ובמיוחד אם מדובר ברכב חדש. איך עושים את זה נכון? מה צריך לקחת בחשבון טרם הקניה? איפה אפשר למצוא את הדילים הכי משתלמים? כל התשובות בכתבה הבאה.

תהליך בחירת הרכב החדש

בחירת רכב חדש היא משימה שיש לקחת בכובד ראש תוך שקלול כל הפרמטרים הנחוצים על מנת להתאים את הרכב בצורה מושלמת לצרכים שלכם. ישנן החלטות רבות שיש לקבל כדי להגיע להחלטה הסופית; בחירת התקציב, בחירת גודל הרכב, גודל וסוג המנוע ולבסוף בחירת החברה והדגם אותו נקנה. התהליך אומנם נשמע ארוך, אך מאחר שמדובר על השקעה כספית משמעותית לא מומלץ לדלג על אף שלב.

יונדאי i20 החדשה

בחירת קטגורית הרכב – הגודל כן קובע

קטגוריית הרכב מתייחסת לגודל וסוג הרכב. ממכוניות מיני וסופר מיני המתאימות לצעירים כמו קיה פיקנטו ויונדאי i25, מכוניות משפחתיות כמו טויוטה קורולה או יונדאי אלנטרה המצוינות, רכבי קרוס אובר או רכבי שטח קשוחים כמו מיצובישי אאוטלנדר המעולה ועוד. לכל סוג רכב מאפיינים שונים המתאימות לצרכים ורצונות הצרכן. יש לחשוב בקפידה איזו קטגוריה עשויה להתאים ולבחון בתוך הקטגוריה אילו חברות מציעות את הדגמים שיעמדו במסגרת התקציב.

קניית רכב חדש

בחירת המנוע - הלב הפועם של הרכב

בעבר, היו שני סוגי מנועים עיקריים מהן ניתן היה לבחור, מנוע בנזין ומנוע סולר. כיום, מבחר המנועים גדל ולהתלבטות התווספו גם המנועים ההיברידיים, המשלבים בין שימוש בדלק לחשמל, ומנועי החשמל החדישים המכילים סוללה ומצריכים עמדת טעינה זמינה. לסוגי המנוע ניתן להוסיף גם את הבחירה בסוג הגיר, ידני או אוטומטי, ואת הבחירה בגודל המנוע, צריכת הדלק והכוח אותו נרצה לקבל. נוסף לכך ניתן לשלב את נפח המנוע, שנע מ-1000 ועד 2000 סמ"ק תלוי בקטגוריית הרכב המבוקשת.

בטיחות מעל הכול ברכב החדש

יצרניות הרכב הבינו כי על מנת לייצר רכבים שיימכרו בצורה טובה יש לשים דגש על רמת בטיחות גבוהה ככל הניתן, גם מבחינת התוצאות במבחני הריסוק וגם מבחינת הטמעה של כל מערכות הבטיחות החדישות. מערכות הבטיחות רלוונטיות תמיד, אך ביתר שאת בעת רכישה של רכב משפחתי גם ברכב חדש וגם רכב יד שניה, לכן מומלץ לבדוק את ציון הרכב במבחני הריסוק ואת מערכות הבטיחות איתן מגיע הרכב.

לחשוב קדימה

לאחר חשיבה והתמקדות בדגם הרכב הרצוי, מומלץ לחשוב גם על מעמד המכירה העתידי. יש להבין מה יהיה שיעור ירידת ערך הרכב והאם ישנו ביקוש לדגם בשוק רכבי יד שנייה. לפי הפרמטרים הללו ניתן יהיה להבין עד כמה יהיה קל למכור את הרכב כיד שניה והאם נוכל לספוג את ירידת הערך הצפויה.

באדג'ט – מבצעים ואפשרויות מימון

דווקא בנוגע למציאת הדילים המשתלמים ביותר, נכונה לכם עבודה קלה. בבאדג'ט תוכלו למצוא מבצעים של עד 40% הנחה בקניית רכב חדש על מגוון רחב של דגמים וקטגוריות רכב שונות. קניית רכב בסניפי באדג'ט מבטיחה קנייה מחברה אמינה וותיקה בתחום המציעה גם אחריות ומעטפת שירות מקיפה הכוללת מוקד טלפוני שנותן מענה גם לאחר הרכישה. בנוסף, תוכלו לקבל תנאי מימון שונים, ליסינג ואפשרות לטרייד אין.