לקבלת הצעה אטרקטיבית, מלא את פרטיך

מאזדה 3 – כל מה שרציתם לדעת!

 
 
כמעט ואין ישראלי שלא מכיר את השם "מאזדה", משום שמאזדה, חברת כלי הרכב היפנית, הפכה למעשה להיות שם נרדף לאיכות יפנית אמיתית, והיא בין חברות הרכב הפופולריות ביותר בישראל ובעולם. למעשה, בדירוג 500 החברות המובילות בכל העולם (דירוג הנקרא Fortune global 500) נמצאת חברת מאזדה במקום 357 המכובד. בישראל זוכה מאזדה לכבוד רב ודגמה הפופולרי ביותר, מאזדה 3, היה לא אחת בראש רשימת המכוניות המשפחתיות הנמכרות ביותר בישראל, ואם הוא לא בראש הרשימה, הוא נמצא בדרך קבע בטופ 5 בכל השנים האחרונות. בנוסף, גם דגמים אחרים של החברה כמו מאזדה 6, מכונית המנהלים המרשימה, ומאזדה 2, מכונית הסופר-מיני הקומפקטית, הפכו פופולריות במיוחד והשתלטו הן על שוק המכוניות החדשות והן על שוק יד 2 במהרה!

קצת היסטוריה

חברת מאזדה היא, כאמור, חברה יפנית, שהחלה את דרכה ב-1920, כאשר הייתה חברה לייצור כלי עבודה וציוד תעשייתי. רק כ-11 שנים לאחר מכן, ייצרה החברה את כלי הרכב הראשון שלה – קטנוע תלת גלגלי. במהלך השנים של מלחמת העולם השנייה, הפכה החברה לחברה לייצור כלי נשק, כמו רוב מפעלי המכוניות והמתכת בעולם באותה תקופה, אך לאחריה חזרה לייעודה המקורי, כאשר את מכונית הנוסעים הראשונה שלה שיווקה בשנת 1960. לישראל הגיעה החברה בתחילת שנות ה-90' עם מגוון רחב של דגמים פופולריים, והצליחה לתפוס את נתח השוק הגדול ביותר בענף הרכב בישראל. אפילו במבט גלובאלי, אחד השווקים המשמעותיים ביותר לחברת מאזדה העולמית, ולדגם מאזדה 3 בפרט, הוא, איך לא, השוק הישראלי.
 

מאזדה 3 החדשה

מאזדה 3 החדשה

 

גלגולו של דגם – מאזדה 3


הדור הראשון

לדגם מאזדה 3 ישנם 3 גלגולים, או למעשה 3 דורות. הדור הראשון של הדגם החל את דרכו בשנת 2003, כאשר לישראל הגיע רק בשנת 2005, והוא נועד בכדי להחליף את המשפחתיות הפופולריות של מאזדה – מאזדה לאנטיס ומאזדה 323. העיצוב, בניגוד לשאר המשפחתיות בשוק, היה חדשני ומרענן, ונטה יותר לעיצוב ספורט מאשר לעיצוב משפחתי קונבנציונלי. לדור הזה היו כמה גרסאות הכוללות גרסת האצ'בק (5 דלתות) וסדאן (4 דלתות). הדגם היה הצלחה רצינית בישראל והצליח לחדור גם לשוק הפרטי וגם לשוק הליסינג וציי הרכב. עד היום נמכרות מאזדה 3 יד 2 מהדור הראשון בהצלחה רבה.

הדור השני

בשנת 2009 הוציאה מאזדה את הדור הראשון של מאזדה 3 לפרישה, והשיקה את הדור השני. השינויים בין הדורות לא היו מאד משמעותיים, שכן העיצוב החדשני נשמר, אבל הדגם הציג נוחות נסיעה משופרת, נוחות שהייתה מעט חסרה בדור הראשון, מה שהפך את הדגם לאפילו יותר פופולרי, וגרם לכך שהוא שבר שיאים ומכר למעלה מ-20,000 מכוניות מהדגם בשנה אחת בישראל. בשנת 2013 החליטה מאזדה לסיים את פרקו של הדור השני ולהציג את הדור השלישי.

מאזדה 3 החדשה

הדור השלישי של מאזדה כבר עבר שינוי משני הדורות הקודמים והוא מציג עיצוב חדשני יותר. הרכב גדול מעט יותר מקודמיו ומצויד במערכת חדשנית של מאזדה הנקראת skyactiv שמטרתה לחסוך בדלק. בנוסף, מאזדה 3 החדשה מגיעה עם אבזור עשיר מאד הכולל מערכת מולטימדיה תומכת בעברית, אבזור בטיחותי מלא, מערכת התראה על סטייה מנתיב, מערכת למניעת התנגשות במהירויות נמוכות, פנסי LED, בקר פיקוד לשליטה במערכת המולטימדיה ועוד.

רכישת מאזדה 3 יד 2

מאזדה 3 מאד פופולרית בישראל גם לרכישה מיד שנייה. כמעט בכל מגרש רכב, חברת ליסינג או חברת מכוניות תעמוד מאזדה 3 למכירה ורוב הסיכויים שגם תמכר מהר מאד, בשל הפופולריות של הדגם ואמינותו הידועה. כיאה לחברות היפניות, גם מחירון מאזדה 3 שומר על ערכו בצורה יפה מאד, ואנשים רבים רוכשים את הדגם מתוך ידיעה כי אם ירצו בעתיד להחליפו, יהיה לו שוק נרחב והם לא יתקשו במציאת רוכש. כמו כן, חלפי החילוף של הרכב נודעים כחלקים לא יקרים, לכן גם הביקורים במוסך, אם נדרשים כאלה, ידועים כביקורים ללא עלות גבוהה.
בחברת באדג'ט תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמי מאזדה 3 יד 2 למכירה, ממגוון שנתונים, במצב מצוין ובעלויות אטרקטיביות! באדג'ט ישמחו להציע לכם שלל אפשרויות מימון ואחריות מורחבת על הדגם שתבחרו בסטנדרטים הגבוהים ביותר! אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עוד היום ולקבל הצעת מחיר על מאזדה 3 למכירה.