לקבלת הצעה אטרקטיבית, מלא את פרטיך

על מה מקפידים כשקונים רכב יד שנייה

 
רכישת רכב נחשבת לקנייה השנייה בחשיבותה ובהיקפה (לאחר דירה). לכן, כדי להבטיח שתהיה לכם דרך צלחה - לפני שנכנסים לתהליך, ובמהלכו, ישנם דברים שכדאי לדעת. למטרה זו, ריכזנו עבורכם מדריך מפורט לקניית רכב יד שנייה, כמו גם הסברים על ההבדל בין קניית רכב יד שנייה מאדם פרטי לעומת קנייה מחברה מסודרת.
 

בדיקת צרכים


ראשית, כיוון שיש סוגים רבים של רכבים למטרות שונות, חשוב שתדעו מה הצורך העיקרי לרכב, איזה מן רכב אתם מחפשים, לאיזו מטרה והאם הרכבים אותם אתם בוחנים אכן תואמים את הצרכים. האם אתם נוהגים לבצע נסיעות ארוכות או קצרות? בעיר או מחוץ לה, איזה סדר גודל של מרחק אתם עושים בשנה? מי ינהג ברכב ואת מי הוא אמור לשרת? רק אתכם? את כל המשפחה? כמה ילדים? האם תצטרכו לנסוע עם תינוקות ו/או פעוטות ועוד.
יש אינספור שאלות שניתן להעלות בהתאם למקרה, אבל ככל שתיגשו לתהליך עם מחשבה יותר מאורגנת ומפוכחת, כך הסיכויים שתצליחו להשיג את מה שאתם רוצים וצריכים גבוה יותר. בעת רכישת רכב מבאדג'ט, תוכלו להעלות את כל השאלות המצוינות בפני יועץ המכירות, שיסייע לכם במציאת הרכב המתאים לכם ביותר, מבחינת הרצון, הצרכים והתקציב שעומד לרשותכם.
 

זוג מחייך ורכב חדש

דברים שרואים משם - או למה קונים רק פנים מול פנים


אנו, בבאדג'ט, מאמינים כי על הלקוחות לראות את הרכב ולקבל את כל הפרטים הרלוונטיים, פנים מול פנים. בעת רכישת רכב מבאדג'ט תוכלו לתאם פגישה, בזמן שנוח לכם, עם אחד מנציגי המכירות ולהגיע לפגישה באחד מסניפי הרשת. במהלך פגישה תוכלו לקבל מענה לכל שאלה, לראות את הרכבים הרלוונטיים, לחוש בהם, לנסוע בהם וזאת בשביל שתהיו משוכנעים שהרכב אכן תקין ועונה על דרישותיכם מכל הבחינות.
 

על מה אנחנו בבאדג'ט מקפידים


אנו בבאדג'ט מקפידים שכל כלי הרכב אותם אנו מציעים למכירה יהיו תקינים ומתוחזקים היטב ומפעילים לשם כך מערך שלם העומד בסטנדרטים הגבוהים שלנו. המוניטין רב השנים שלנו מחייב לא פחות מכך.

 

רכישה בטוחה


בעת רכישת רכב יד שנייה מאנשים שאינכם מכירים, מטרתם של מוכרי הרכב היא למכור אותו, במחיר הכי גבוה שניתן, ואין באמת עם מי לדבר אם משהו לא תקין. לכן עליכם לבדוק אם הרכב עבר תאונות, מה הוחלף או תוקן בו ועוד שלל בדיקות לגבי היסטוריית הרכב. לעומת זאת, בעת קניית רכב יד שנייה בבאדג'ט, חברה בעלת כמעט 60 שנות ותק, אתם יכולים לדעת שתמיד יהיה לכם אל מי לפנות.
חברת באדג'ט מספקת היסטוריית טיפולים לרכב ובדיקת קנייה, ואולי החשוב ביותר - את האחריות המקיפה של באדג'ט,  שמספקת שקט נפשי לאחר הקנייה.
 

בדיקת מסמכים

גם אם הרכב נראה בסדר גמור, יש שורה של מסמכים שעליכם לוודא את תקינותם, בטרם תיגשו אל הרכישה עצמה.
בין הדברים שתרצו לבדוק:
  • זהותו של המוכר ובעלותו על הרכב
  • מספר הבעלים הקודמים המופיעים ברישיון
  • מספר הקילומטרים שעבר
  • בדיקת קנייה
  • בדקו אם ישנם רישומים, או האם הוצאו שעבודים או עיקולים על הרכב
  • אם המוכר הוא חברה בע"מ, מומלץ לבדוק ברשם החברות אם קיים שעבוד
  • בדקו את היסטוריית הטיפולים של הרכב
קניית רכב יד שנייה מחברה מסודרת מבטיחה שכל הפרטים הללו יהיו זמינים עבורכם וחוסכת מכם את הצורך לדאוג לבעיות כגון רכבים משועבדים או מעוקלים וכיו"ב - חוויה מפוקפקת, שלמרבה הצער עדיין קיימת בשטח לקונים לא זהירים. כשאתם לא רוכשים רכב "מן הרחוב", אלא מחברה מוכרת ומסודרת, אתם יכולים לעשות זאת בראש שקט.
 

מימון


לא תמיד יש אפשרות לרכוש את הרכב במזומן. לפעמים צריך להיעזר בהלוואה. שאלו את יועץ המכירות על אפשרויות מימון ותגלו שישנם מסלולים אטרקטיביים מאוד שמאפשרים לכם לרכוש את הרכב בצורה הכי נוחה וגמישה.

בחור מרוצה בתוך רכב