פורד פוקוס למכירה

תוצאות חיפוש:

פורד פוקוס

פורד פוקוס למכירה

פורד פוקוס למכירה

רוצה לקנות פורד פוקוס יד ראשונה במצב מצוין? חברת באדג'ט מציעה מגוון של פורד פוקוס למכירה.


פורד פוקוס היא מכונית משפחתית אמריקאית, ומהווה יורשת לדגמים, כגון פורד לייזר ופורד אסקורט. עיצובה משלב קווים מעוגלים וחדים בתא הנוסעים ומחוצה לו, המעניקים לה אלגנטיות שקטה.
מבחינה טכנית, הפוקוס מציעה מערכת מתלים רב-חיבורי מתקדמת ושלדה מצוינת, שעזרו לבסס את מעמדה אחת המכוניות המשפחתיות הפופולריות בישראל. ב-2012 נבחר הפוקוס לדגם הנמכר בישראל. בדור ה-3 של המכונית, החליפה את תיבת ההילוכים האוטומטית תיבת הילוכים רובוטית כפולת מצמדים. כמו כן, צויד הדגם במערכת מולטימדיה משוכללת ואבזור נוסף, שאפשרו לה להעניק תחרות ראויה לשמה לחברות רכב מתחרות.
בישראל הדגם נמכר בשלוש גרסאות מרכב: סדאן, האצ'בק, וסטיישן, וב-3 אפשרויות מנוע:
מנוע 1,600 סמ"ק בעל 125 כ"ס
מנוע 2,000 סמ"ק בעל 170 כ"ס
מנוע 1,600 סמ"ק טורבו בעל 180 כ"ס ותיבת הילוכים ידנית
אצלנו  בבאדג'ט מתוחזקות המכוניות בקפידה, ולפני מכירתן עוברות בדיקה מקיפה, שמבטיחה שתקבלו מכונית אמינה ומשתלמת, עם תיק רכב מסודר ובו פירוט הטיפולים.
כמו כן, תיהנו אצלנו מאחריות לשנה או 15,000 קילומטרים (לקודם מבין השניים), על תיבת ההילוכים וגם על בלוק המנוע ומתנאי מימון נוחים במיוחד - עד 60 תשלומים, ועד 100% מימון.
בנוסף, יש אפשרות לרכוש ולהינות ממסלול אחריות מורחב "באדג'ט גולד", חבילה מקיפה במיוחד הכוללת אחריות על מגוון רחב יותר של מכלולים ברכב ולתקופה של שנתיים.
לנוחותכם, לבאדג'ט 14 סניפים הפרוסים בכל הארץ, מעפולה ועד אילת.

*המלאי מוגבל. אין כפל מבצעים והטבות. התמונה להמחשה בלבד.
החברה רשאית להפסיק את המבצע בכל עת.
המחיר של לוי יצחק מתייחס למחיר רכב בבעלות פרטית ללא הפחתות.
מכירת רכב